شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:40 منتشر شده در مورخ: 1394/03/17 شناسه خبر: 331319
فرمانده بسیج عشایری کرمانشاه:

گزاره برگ ملی هسته‌ای در راستای حفظ عزت و منافع کشور است

گزاره برگ ملی هسته‌ای در راستای حفظ عزت و منافع کشور است
فرمانده بسیج عشایری کرمانشاه گفت: انتشار این گزاره برگ که بر شش اصل استوار است مورد حمایت عشایر کرمانشاه بوده و آن را در راستای حمایت از اقتدار و عزت ملت ایران می‌دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، نبی احمدی، فرمانده بسیج عشایری کرمانشاه در گفت‌وگو با بسیج عشایر با اشاره به انتشار گزاره برگ ملی هسته‌ای گفت: در راستای حفظ عزت و منافع کشور و همچنین به تأسی از منویات مقام معظم رهبری، مردم انقلابی و شهید پرور نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام به انتشار یک گزاره برگ مردمی کردند.

 

وی افزود: انتشار این گزاره برگ که بر 6 اصل استوار است مورد حمایت بسیجیان عشایری استان کرمانشاه بوده و آن را در راستای حمایت از اقتدار و عزت ملت ایران می‌دانند.

 

احمدی خاطرنشان کرد: در 6 اصل قید شده در این گزاره برگ هیچ‌بندی در راستای تضعیف یا فشار بر دولت محترم از طرف مردم نیامده است و تمامی این 6 اصل بارها توسط دولت و تیم مذاکره‌کننده ایران مورد تأکید قرار گرفته است.

 

فرمانده بسیج عشایری کرمانشاه با اشاره به زیاده خواهی‌های همیشگی دولت‌های استکباری بویژه آمریکا تصریح کرد: تجربیات ادوار مختلف ملت ایران و همچنین منویات روشن مقام معظم رهبری همه بر این دلالت دارد که دولت آمریکا یک دولت غیرقابل اعتماد است و ملت ایران و دولتمردان هم نباید به سادگی وعده‌های سیاستمداران آمریکایی را باور کنند.

 

وی بیان داشت: اگر این شش اصل رعایت شود یقیناً عزت ملی کشور در مقابل استعمار حفظ شده است و ضمن اینکه توافق احتمالی نیز یک توافق خوب محسوب می شود.

 

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/331319
ارسال نظر
نظرات