شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 08:55 منتشر شده در مورخ: 1394/03/16 شناسه خبر: 332721
فریدونکناری‌ها از گزاره‌برگ ایران حمایت کردند

از «برداشتن تحریم‌ها به‌طور کامل» تا «ترس غرب از اقتدار ایران»

از «برداشتن تحریم‌ها به‌طور کامل» تا «ترس غرب از اقتدار ایران»
مردم فریدونکنار با اعلام حمایت از گزاره‌برگ ملی، به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان بایستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بصیرنیوز، چند روز پیش گزاره‌برگ ملی هسته‌ای با حضور خانواده شهدا و امضای بیش از 17 هزار حقوقدان کشورمان رونمایی شد. مفاد و اصول بیان شده این گزاره‌برگ این‌روزها به هدف و حرف مشترک همه آحاد ملت تبدیل شده است تا باهمدلی و هم‌زبانی بیشتر، تیم‌مذاکره‌کننده کشورمان با دست پر و با پشتوانه‌ای از حمایت مردمی روانه دور جدید مذاکرات هسته‌ای با 1+5 شوند.


در این میان برخی از مردم فریدونکنار نیز با اعلام حمایت از گزاره‌برگ ملی، به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان بایستند.

نقی نیکبخت: امضای گزاره برگ ملی بهترین راه پس از فرمایشات رهبری است.

رئیس شورا بخش مرکزی فریدونکنار با بیان اینکه امضای گزاره برگ ملی هسته‌ای بهترین کار برای به نمایش گذاشتن اتحاد ملت ایران است، گفت: راهکارهای مناسبی برای مقابله با دشمنان در مذاکرات وجد دارد که بهترین آن پس از فرمایشات رهبری امضای گزاره برگ ایرانی است.

وی تصریح کرد: تیم دیپلماسی ایران و سیاست‌مدارانی که در راس کار هستند باید تمام جوانب یان مذاکره را سنجیده و بر اساس فرمایشات رهبری عزت و منافع ملت را مدنظر قرار بدهند.

سیدمحمد حسینی: تحریم‌ها باید به طور کامل برداشته شود

کاردان نرم‌افزار کامپیوتر نیز در این زمینه اظهار کرد: توافق برای ما مهم است اما نباید به بهانه آن اجازه دهیم دشمنان‌مان زیاده‌خواهی کنند.

وی افزود: انتظار داریم تیم مذاکره‌کننده و خط قرمزهای ملت که همان خطوط فزمر ترسیم شده رهبری است را در نظر بگیرند و تحریم‌ها باید به طور کامل برداشته شود.

میرمحمدی: موضع ما، همان موضع رهبری است

سیده نازنین میرمحمدی نیز خاطرنشان کرد: موضع ما، همان موضع رهبری است و رعایت خطوط قرمزی که از سوی رهبر معظم انقلاب تببین شده است نباید فراموش شود.

وی گفت: مطالبه مردم از تیم هسته‌ای این است که با رعایت خطوط قرمز حقوق و عزت ملت نیز حفظ شود.  و این گزاره برگ، در واقع پاسخی به زیاده‌خواهی‌های مستکبران است که بفهمند ایران اسلامی بیدار است.

دادستان نور: امضای گزاره برگ یعنی تائید همه اقدام‌های نظام

حجت الاسلام سیفی دادستان نور نیز پی از امضاء این گزاره‌برگ در مصلی قدس فریدونکنار در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز اظهار کرد: انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست و این امضا یعنی تائید همه اقدام‌های نظام.

ناصری: غرب از اقتدار ایران می‌ترسد

خانم ناصری یکی از نمازگزاران جمعه فریدونکنار پس از امضای این گزاره برگ، خاطرنشان کرد: دست و پا زدن غرب برای دروغگویی علیه ایران نشان از ترس آنها دارد و نشان می‌دهد آمریکا و غرب چه ترس و وحشتی از ایران و اقتدار آن دارند.

وی افزود: غرب باید بداند مذاکره‌کنندگان کشور با استفاده از رهنمودهای رهبری به دنبال حق و حقوق قانونی ملت ایران هستند و چشم بسته هر توافقی را امضا نمی‌کنند.

و این حمایت‌ها همچنان ادامه دارد ...
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/332721
ارسال نظر
نظرات