شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1394/03/16 شناسه خبر: 332855
ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای:

حمایت از گزاره برگ ایرانی با طوماری چند متری در رامسر+عکس

حمایت از گزاره برگ ایرانی با طوماری چند متری در رامسر+عکس
مردم و مسئولین شهرستان رامسر در نماز جمعه با امضای این طومار، دفاع از حقوق مسلم ملت ایران در استفاده از انرژی هسته‌ای و اجرای شرایط عنوان‌شده در گزاره برگ ملت ایران را که توسط مقام معظم رهبری نیز در فرمایشاتشان بیان شده است را خواستار شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از نیمه پر، همچنین مصلی نماز جمعه رامسر میزبان ۳۰۰ طلبه از کشورهای مختلف جهان بود که از روز ۱۲ خرداد به منظور شرکت در همایش مهدویت از دیدگاه ادیان و مذاهب در شهرستان حضور داشتند.


اتفاق جالبی که در این بین رخ داد این بود که این طلبه ها بعد از پرس و جو از چرایی امضای این طومار و آگاهی از اینکه این شش اصل را رهبر انقلاب هم در بیانات خود ترسیم کردند با اشتیاق زیر آن را امضا کردند.

از یکی از طلبه های جوانی که در حال امضا بود وقتی پرسیدیم اهل کجا هستید با لبخند گفت: اهل شیطان بزرگ آمریکا! و بیان کرد که هر چه حضرت آقا و رهبر بگوید را ما امضا می کنیم و از آن حمایت می کنیم زیرا به نفع مسلمانان، مردم ایران و همه جهان است.

_    (۲) _    (۳) _    (۴) _ ۸۷ IMG_    _    (6) IMG_    _    (7) IMG_    _    (8) IMG_    _    (9) IMG_    _    (10) IMG_    _
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/332855
ارسال نظر
نظرات