شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1394/03/16 شناسه خبر: 332990
حمایت قاطع خانواده شهدای تویسرکان از گزاره برگ ملی هسته‌ای؛

خانواده های شهدا؛ روزی فرزاندانمان را فدا کردیم امروز جانمان را فدا می کنیم/عزتمان را به هیچ نمی فروشیم

خانواده های شهدا؛ روزی فرزاندانمان را فدا کردیم امروز جانمان را فدا می کنیم/عزتمان را به هیچ نمی فروشیم
خانواده شهدای شهرستان تویسرکان با اعلام حمایت خود از گزاره برگ ملی هسته ای ملت ایران، از مذاکرکنندگان کشورمان خواستند ذره ای از آرمان های شهدا عقب نشینی نکنند و استوار در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان بایستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور، چندی پیش از گزاره برگ ملی هسته‌ای با حضور خانواده شهدا و امضای بیش از 17 هزار حقوقدان کشورمان رونمایی شد و پس از آن اقشار مختلف و مردم ولایتمدار ایران اسلامی با اعلام نظرها و اقدامات شایسته ای از این گزاره برگ حمایت کردند، از جمله این حمایت ها، می توان به نظرات خواندنی تویسرکانی ها در حمایت از گزاره برگ ملی هسته ای؛سازش با شیطان در مرام ما نیست اشاره کرد.

همچنین خانواده های شهدای شهرستان تویسرکان نیز در دفاع از ولایت و حمایت از گزاره برگ ملی هسته‌ای وارد میدان شدند و تأکید داشتند همانطور که فرزندانمان را فدا کردیم، امروز جانمان را فدا می کنیم اما عزتمان را به هیچ نمی فروشیم.

در ذیل تصاویری از خانواده های شهیدان، نانکلی، بختیاری، بیات، گشانی، سوری، نظری فرد و ... را مشاهده می کنیم که همه یک صدا می گویند، جانمان فدای اسلام، قرآن و رهبرمان.

چ

انتهای پیام/پ

https://www.dana.ir/332990
ارسال نظر
نظرات