شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 17:03 منتشر شده در مورخ: 1394/03/16 شناسه خبر: 333122

انتشار گزاره برگ ملی ایران پشتوانه ای برای تیم مذاکره کننده است

انتشار گزاره برگ ملی ایران پشتوانه ای برای تیم مذاکره کننده است
فرمانده سپاه جوادلائمه خراسان شمالی گفت: انتشار گزاره برگ ملی ایران پشتوانه ای برای تیم مذاکره کننده ایرانی است که در صورت زیاده خواهی طرف مقابلبا اتکاء به خداوند و خواست ملت، باید اعلام کند که از خواسته ملت عدول نخواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا:و به نقل از ایگاه خبری تحلیلی بجنا،سردار یوسفعلیزاده فرمانده سپاه خراسان شمالی درمورد گزاره برگ ملت ایران عنوان کرد:من به عنوان یک بسیجی و ایرانی معتقد هستم که این گزاره برگ ملی در واقع فهرست خواسته های فراجناحی  وملی آحاد ملت ایران است .

این فرمانده نظامی انتشار گزاره برگ ملی هسته ای را نشانه همدلی و همزبانی ملت با دولت دانست و افزود: مردم شریف ایران اسلامی با انتشار گزاره برگ ملی هسته ای نشان دادند که از تیم مذاکره کننده در چهار چوب اصول حمایت می کنند و تیم مذاکره کننده نیز باید از گزاره برگ ملی هسته ای به عنوان میثاق ملی و اهرمی برای فشار بر دشمنان درپشت میز مذاکرات استفاده کند.

وی با اشاره به اهمیت انتشار گزاره برگ ملی هسته ای بیان داشت: که به واسطه آن مردم مطالبات خود از تیم مذاکره کننده ابراز کردند و این اقدام پشتوانه ای برای تیم مذاکره کننده است تا از خطوط قرمز نظام حراست کنند وحقوق آحاد ملت دفاع کنند.

فرمانده سپاه خراسان شمالی با بیان اینکه آحاد ملت مسئولین کشور با این گزاره برگ موافقند، گفت: اصول اساسی این گزاره برگ خطوط قرمزی است که مقام معظم رهبری به عنوان دیده بان انقلاب بارها مورد تاکید قرار داده اند و سایر مسئولین نیز بر آن تاکید نموده اند، بنده نیز به عنوان یک عضو از این خانواده بزرگ افتخار می کنم که تاکید کننده بندهای گزاره برگ ملی باشم.و حاضرم در مسیر تحقق بندهای آن در عرصه های دفاعی پیش و همچون یاران ایثارگر و شهیدمان جانفشانی کنم.

سردار یوسفعلیزاده حذف هریک از اصول این گزاره برگ را ناقص اصول دیگر دانست وگفت: توجه نکردن به هر یک از اصول گزاره برگ به مثابه عبور از کل اصول  است.

وی تاکید کرد: "گزاره برگ ملی"  بسته کامل است که به هیچ وجه بندهای آن قابل تفکیک نیست وکسی حق ندارد بندهای آن را حذف نماید.

سردار یوسفعلیزاده  توانمندی های نظامی کشور را مشت درشت کشور برشمرد و اظهارکرد: هیچ کسی نظارت بر توانمندی های نظامی و دفاعی نظام را به بهانه مذاکرات هسته ای نمی پذیرد چرا که این مشت تا زمانی که محکم و بسته است قدرتمند است اما زمانی که مشت ما  برای دشمن باز شد دیگر اثری ندارد.

وی اجازه نظارت و بازرسی از مراکز نظامی کشور را به منزله فروختن اسرار نظامی دانست و تاکید کرد: پذیریش این امر به منزله خیانت به کشور است.

سردار یوسفعلیزاده فرمانده سپاه خراسان شمالی

سردار یوسفعلیزاده تیم مذاکره کننده ایران را سرداران دیپلماسی دانست و گفت: رهبرمعظم انقلاب نیز بارها تیم مذاکره کننده را مورد تفقد قرار دادند و افزودند اینها فرزندان این ملت هستند و تیم مذاکره کننده مسئول دفاع قهرمانانه، انقلابی و جانانه از خطوط قرمزو مطالبات بحق فانونی آحاد ملت هستند.

وی تاکیدکرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید ظرفیت قدرتمند خود و نظام را برای عزت انقلاب اسلامی و کشور به کار گیرد و چنانچه زمانی زبان دیپلماسی کارآیی خودش را از دست بدهد و طرفهای مذاکره کننده بجای دیپلماسی از زبان تحقیر و تهدید استفاده کنند تیم دیپلماسی باید جای خود را به نیروهای مسلح و قدرت دفاعی نظام و انقلاب بسپارد تا با زبانی که دشمن بهتر میفهمد با او مواجه شویم.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با بیان اینکه دشمنان سعی دارند تا از طریق مذاکرات به دستاوردهای مهمی دست یافته و از غفلت ما سوءاستفاده کنند، تصریح کرد: باید به هوش باشیم و تنها توافقی را قبول کنیم که حقوق حقه ملت ایران را به رسمیت شناخته و 6 اصل گزاره برگ ملی هسته ای ملت در آن پذیرفته شود.

سردار یوسفعلیزاده فرمانده سپاه و بسج بجنورد

سردار یوسفعلیزاده گفت: با انتشار این گزاره برگ، دشمنان به اهمیت حقوق ملت ایران اسلامی پی برده اند و به خوبی دریافته اند که ایران اسلامی ذره ای از آرمان های خود عقب نشینی نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: گزاره برگ ملی نشان می دهد توافق به هرقیمتی برای ما موردقبول نیست بلکه  توافقی مورد تایید رهبری و ملت است که عزت و اقتدارنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آن حفظ شود.

 

در پایان این گفتگو فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع)با امضای طومار "گزاره برگ ملت ایران"حمایت خود را آز آن اعلام کرد.

سردار یوسفعلیزاده

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/333122
ارسال نظر
نظرات