شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1394/03/19 شناسه خبر: 334936
ما اهل مبارزه ایم نه معامله؛

موج حمایت های مردمی و مسئولان چهارمحال و بختیاری از گزاره برگ ملی هسته ای + تصاویر

موج حمایت های مردمی و مسئولان چهارمحال و بختیاری از گزاره برگ ملی هسته ای + تصاویر
مردم و مسئولین و اقشار مختلف چهارمحال و بختیاری با امضا طوماری ضمن اعلام حمایت خود از گزاره برگ ملی هسته‌ای آن را سند روشن ملت برای ادامه مذاکرات بدون باجدهی دانستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از جهانبین نیوز گزاره برگ ملی همانند سراسر کشور اسلامیمان ایران، در چهارمحال و بختیاری نیز، با حمایت های مردمی و مسئولان همراه شد که رعایت این اصول را به مسئولان گوشزد می کنند.

در بخشی از این گزاره برگ می خوانیم: ما ملت ایران با تأسی به رهبر حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول این گزاره برگ میدانیم

همچنین در انتهای متن گزاره برگ آمده است: ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرارداد تحمیلی، استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول ۶ گانه فوق را ندارد.

مردم شهرکرد در مصلای امام خمینی طوماری را در تایید گزاره برگ ملی هسته ای و رساندن پیام مقاومت خود به ۱+۵ امضا کرده و تاکید کردند: ما ملت ایران با تأسی به رهبر حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول این گزاره برگ میدانیم.

علاوه بر عموم مردم شهیدپرور و نمازگزاران روز جمعه، بخشی از مسئولین، فرماندهان نظامی و نماینده محترم ولی فقیه در استان این گزاره برگ را امضا نمودند.

حجت الاسلام محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری گفت: دولت باید پس از سیل مطالبات انتشار فکت شیت این گزاره برگ را منتشر می کرد تا کارها با شفافیت پیگیری شود، متأسفانه شفافیت لازم در فعالیت های دولت وجود ندارد؛ افتتاح دفتر منافع آمریکا در ایران نیز از مسائلی به شمار می رود که مبهم است.

وی اضافه کرد: ضعفی که دولت در برابر غرب نشان می دهد برای دلسوزان نظام نگران کننده است، دولتمردان بدانند که جلو رفتن با ابهام گویی و کوتاه آمدن جز قربانی شدن منافع کشور برای رسیدن به منافع گروهی نتیجه ای ندارد.

امام جمعه شهرکرد با بیان این که تاریخ وقایع را ثبت می کند، گفت: اگر این افراد مقطع کنونی را نیز بگذارنند در آینده باید پاسخگو باشند، افراد دولت بدانند که اگر در این بابی که گشودند با همین رویه به جلو بروند در آینده رسوا خواهد شد.

وی با بیان این که پذیرش بازرسی های غیر متعارف سبب تحقیر ملت ایران می شود، افزود: مؤمن عزت خود را از خداوند متعال و قرآن عترت گرفته است، این عزت مؤمنان را خداوند عطا کرده که به هیچ عنوان نباید مخدوش شود.

منویات مقام معظم رهبری دستورالعمل دولت و مسئولین

سید سعید زمانیان نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز خطوط قرمز پیش روی مذاکره کنندگان و دولت را منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد: مسئولان توجه داشته باشند مردم در زمینه های مختلف و خصوصاً بحث مذاکرات منتظر اجرا شدن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اند.

اقشار مختلف مردم استان از جمله اصناف، بازاریان، دانشجویان و اساتید دانشگاه حمایت خود را از گزاره برگ ( فکت شیت ) ایرانی اعلام و بر حقوق هسته ای ملت و ایستادگی تیم مذاکراتی ایران در برابر زیاده خواهی های غرب در پرونده هسته ای تاکید کردند.

دکتر عبدالرحمن معتمدی، کارشناس بین الملل و عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد با اشاره به اینکه مذاکره کنندگان هسته ای بایستی در تصمیمات خود بگونه ای عمل کنند که عزت ۳۷ ساله نظام و انقلاب را خدشه دار نکنند، گفت: امام خمینی(ره) با تئوری درهای بسته به شدت مخالف بودندو همیشه به ایجاد توافق کشورها رضایتمند بودند اما از توافق با دشمن استکبارجو و ظلم خیز همگان را برحذر می داشتند.

معتمدی ادامه داد: مذاکره کنندگان به عنوان نایبان نظام و ملت در صحنه بین الملل نباید طوری نتیجه مذاکره را پیش برند که عزت چندین ساله ایرانیان و همچنین خون شهدای انقلاب، بویژه شهدای هسته ای را زیر سوال برند.

این استاد دانشگاه شهرکرد اظهار داشت: اعضای تیم مذاکره کننده نباید صحنه را برای اجازه دادن به طرف مقابل برای دستیابی، دسترسی و بازرسی زمانی و مکانی موردنظر غرب مهیا کنند، بلکه در نظر داشته باشند که ملت ایران بیش از ۳۰ سال است که غیرتمندانه همه تحریم های ناجوانمردانه را تحمل کردند و همچنان متعقدند که حق غنی سازی از آن ماست و بر آن پایداریم.

عزیز موسایی، کارشناس امور بین المللگفت: تیم مذاکره کننده ما باید بدانند آنها نماینده ملت شریف و با عزت ایران هستند. نماینده کشوری که داعیه گسترش اسلام را دارد ، نماینده کشوری که مدافع حقوق مظلومان ، حامی صلح و دوستی ، مخالف تروریسم می باشد هستند و لذا میبایست در رویارویی و مذاکره با گروه مقابل ، از یک طرف مراقب این عزت و اعتبار باشند و از طرف دیگر مراقب خواسته های غیر منطقی گروه مقابل باشند .

گفتنی است مردم استان در سایر شهرستانها نیز از انتشار این گزاره برگ حمایت کردند و مهر تایید خود را پای طومارهای حمایت از آن زدند.


صدای تکبیر های نمازگران شهرستان سامان تایید کننده شش اصل گزاره برگ ملی هسته ای ایران

مردم شهرستان سامان همزمان با سراسر کشور گزاره برگ ملی هسته ای در بین دو نماز قرائت و با تکبیر های نمازگران شش اصل این گزاره برگ ملی هسته ای تایید شد.
مردم بروجن طومار "گزاره برگ ملی هسته ای"را امضا کردند


در خواست مردم بن حفظ شش اصل اساسی در توافقات هسته ای

به گزارش جهانبین نیوز ، مردم شهر بن پس از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، ضمن امضای طومار گزاره برگ ملی هسته ای، بر حفظ عزت ملی تاکید و خواستار ایستادگی مقتدرانه دستگاه دیپلماسی در مذاکرات هسته ای شدند.
توافق بد را نخواهیم پذیرفت

مردم ولایتمدار شهرستان اردل پس از اقامه نماز جمعه با شعار "توافق بد را نخواهیم پذیرفت" از تیم مذاکره کننده هسته‌ای‌ کشورمان خواستند که اجازه بازرسی نظامی به گروه ۵+۱ را ندهند.


مردم بروجن طومار "گزاره برگ ملی هسته ای"را امضا کردند


همزمان با رونمایی "گزاره برگ ملی هسته ای" مردم بروجن ظهر امروز آن را تایید و امضاء کردند.

به گزارش جهانبین نیوز، همزمان با رونمایی "گزاره برگ ملی هسته ای" مردم بروجن در حاشیه اقامه نمازجمعه با تایید و امضاء آن خواستار حفظ منافع و عزت کشور شدند.

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/334936
ارسال نظر
نظرات