شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:42 منتشر شده در مورخ: 1394/03/19 شناسه خبر: 335070
حمایت هنرمندان از گزاره برگ ملی

پوران درخشنده: هنوز خاطره تلخ ترور دانشمندان هسته‌ای را از یاد نبرده‌ایم/بازرسی از مراکز نظامی توهین به غرور ملی ایران است

پوران درخشنده: هنوز خاطره تلخ ترور دانشمندان هسته‌ای را از یاد نبرده‌ایم/بازرسی از مراکز نظامی توهین به غرور ملی ایران است
کارگردان مطرح سینمای ایران با تأیید گزاره برگ ملی گفت: بازرسی غربی‌ها از مراکز نظامی توهین به غرور و حیث ملی ایران اسلامی است؛ ما هنوز خاطره ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان را از یاد نبرده‌ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، پوران در خشنده، کارگردان مطرح سینما در گفت‌وگو با خبرنگار طنین یاس با تأیید گزاره برگ ملی اظهار داشت: غربی‌ها حق بازرسی از مراکز نظامی ما را ندارند چرا که آنها سابقه خوبی ندارند و ما هنوز خاطره تلخ ترور دانشمندان هسته ای کشورمان را از یاد نبرده ایم.

 

وی با بیان اینکه گروه مذاکره کننده1+5 حق ندارد از مراکز نظامی کشور بازدید کند، گفت: تمامی کشورها دارای مراکز نظامی هستند و هیچ بازرسی بر آنها صورت نمی گیرد؛ پس دلیلی برای بازدید آنها از مراکز نظامی ما وجود ندارد.

 

درخشنده، بازرسی غربی ها از مراکز نظامی را نوعی توهین به غرور و حیث ملی ایران اسلامی دانست و گفت: قطعا ملت بزرگ ایران چنین اجازه ای به زیادی خواهی گروه 1+5 نخواهد داد.

 

وی ادامه داد: ملت ایران در طول تاریخ صلح طلبی را ثابت کرده است و همواره به دنبال ارتباط خوب با جهان است اما متأسفانه طرف های مقابل با زیادی خواهی های خود موجب سلب اعتماد ما از آنها شده اند.

 

انتهای پیام/خ

 

https://www.dana.ir/335070
ارسال نظر
نظرات