شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1394/03/19 شناسه خبر: 335303
در جهت حمایت از حقوق هسته‌ای صورت گرفت

امضای مردم و اصحاب رسانه‌ی خراسان‌جنوبی پای گزاره برگ ملت ایران+ تصاویر

امضای مردم و اصحاب رسانه‌ی خراسان‌جنوبی پای گزاره برگ ملت ایران+ تصاویر
هم زمان با ارائه گزاره برگ ملی در کشور، مردم و اصحاب رسانه خراسان‌جنوبی نیز با امضای این گزاره رعایت اصول آن را به مسوولان گوش زد می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان، انتشار گزاره برگ مردمی ملت ایران ( فکت شیت) در خراسان‌جنوبی هم زمان با سراسر کشور با حمایت پرشور مردم این استان روبروشد به طوری که مردم با تجمع در مصلی های نماز جمعه و امضای این گزاره برگ خواستار رعایت این اصول توسط مسوولان شدند.

یوسفی، یکی از افرادی است که این گزاره را امضا می کند به خبرنگار خاورستان، گفت: توافقی خوب است که عزت و منافع ملی را حفظ کند و امنیت ایران را به خطر نیندازد.

وی تصریح کرد: من با امضای این گزاره به تیم مذاکره کننده می گویم از این اصول در مذاکرات نباید عبور کرد و آنها را مدنظر قرار داد.

حسینی، یکی دیگر از افرادی که این گزاره را امضا می‌کند در این خصوص گفت: من با امضای این گزاره اعلام می کنم تیم مذاکره کننده باید اصول این گزاره را به عنوان میثاق ملی بداند و از آن حمایت کند.

وی تاکید کرد: هیچ چیز برایم مهمتر از حفظ ارزش هایی که برای آن خون داده ایم نیست در این راستا همیشه از حرف رهبرم اطاعت کرده و در پیروی از کلام ایشان می گویم "ملت ایران اجازه نمی‌دهند از مراکز نظامی ایران بیگانه ای بازرسی کند".

 

علاوه بر مردم، فعالان رسانه ای خراسان‌جنوبی نیز در جهت حمایت از حقوق هسته ای خود، این گزاره را امضا کردند.

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/335303
ارسال نظر
نظرات