شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: گزاره برگ ملی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1394/03/20 شناسه خبر: 336174
حمایت پیشکسوت فوتبال از گزاره برگ ملی

استیلی: در مذاکرات هسته‌ای نباید منافع کشور زیر پا گذاشته شود

استیلی: در مذاکرات هسته‌ای نباید منافع کشور زیر پا گذاشته شود
پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره مذاکرات هسته‌ای گفت: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای باید در مذاکرات با کشورهای 5 + 1 نگذارد که حقوق ملت ایران زیر پا گذاشته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حمید استیلی، پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزش بسیج گفت: مذاکرات هسته ای در حالی در جریان است که مردم زیاد از کم و کیف و صحبت هایی که می شود مطلع نیستند و این تنها سیاستمداران هستند که می‌دانند چه می گذرد و شاید به همین خاطر من به عنوان یک شهروند نتوانم درباره مذاکرات صحبت خاصی انجام بدهم.

 

وی اظهار داشت: هر چند در جریان جزئیات مذاکرات نیستیم اما آن چیزی که مهم است و اهمیت دارد این است که صلاح مردم در توافق هسته ای لحاظ شود و باید مذاکره کنندگان در جریان مذاکرات در این راستا با کشورهای دیگر مذاکره کنند و منافع مردم همواره مدنظرشان باشد.

 

استیلی با اشاره به اینکه منافع کشور و مردم باید همواره مورد توجه تیم مذاکره کننده هسته ای باشد خاطر نشان کرد: به هر حال افراد تیم مذاکره کننده نماینده ملت هستند و در سیاست گذاری هایشان باید طور عمل کنند که در بحث موضوع انرژی هسته ای حقوق ملت نادیده گرفته شود.

 

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد: البته این به طور قطع در مذاکرات اتفاق افتاده و باید بعد از این هم تیم مذاکره کننده در این مسیر حرکت کند.

 

https://www.dana.ir/336174
ارسال نظر
نظرات
محمدحسین مبین
1394/03/20 - 17:35
پاسخ
بله وقتی سیاسیون در فوتبال دخالت می کنند آقای استیلی به خودش اجازه میده که اظهار نظر سیاسی بکند .آقای استیلی نترس ما شخص بزرگی به نام دکتر ظریف داریم که آبروی سیاسی رفته ی راما خوب و محکم پس می گیرد من بهتون قول میدهم به امید پیروزی هسته ای در سایه ی پیروی از صحبت های مقام معظم رهبری.
rateup 0
ratedown 0
ارسال نظر