شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1394/03/30 شناسه خبر: 341816
قائم مقام باشگاه پرسپولیس:

فصل‌الخطاب در مذاکرات هسته‌ای رهبر انقلاب است

فصل‌الخطاب در مذاکرات هسته‌ای رهبر انقلاب است
قائم مقام باشگاه پرسپولیس مقام معظم رهبری را ترسیم‌کننده سیاست‌های کلی نظام دانست و گفت مذاکره‌کنندگان هسته‌ای حق خارج شدن از این چارچوب‌ها را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج ورزشکاران، محمدحسین نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس درباره مذاکرات هسته‌ای گفت: «ترسیم کننده سیاست‌های خارجی نظام، مقام معظم رهبری است. ایشان سیاست‌های کلان را ترسیم می‌کنند و در اختیار مذاکره‌کننده‌ها گذاشته‌اند. مذاکره کننده‌ها نیز می‌دانند حق خارج شدن از حریم چارچوب‌ها را ندارند و باید در چارچوب‌های تعیین شده حرکت کنند.»

وی با اشاره به حمایت رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده گفت: «ایشان مذاکره کنندگان را فرزندان انقلاب دانستند و ما هم باید حمایت کنیم. آن‌ها نیز مردم را کنار نمی‌گذارند و اجنبی‌ها را ببینند. قطعا منافع ملی ما در تأمین رضایتمندی مردم است.»

نژادفلاح با گرامیداشت مقام شهدای هسته‌ای گفت: «دانشمندان ما زحمات زیادی در این راه کشیده‌اند و برای بدست آوردن عزتمان شهید داده‌ایم. شهید احمدی روشن یکی از همین دانشمندان مسلمانمان بود که نماز شب می‌خواند و با تکیه بر قدرت الهی بدون دست دراز کردن به سمت بیگانگان دانش هسته‌ای را بدست آورد.»

قائم مقام باشگاه پرسپولیس انرژی هسته‌ای را برای نیازها دارویی لازم دانست و گفت: «ما حدود یک میلیون و دویست هزار نفر بیمار داریم که نیازمند این انرژی هسته‌ای هستند. و ما این را بدست آوردیم. انرژی هسته‌ای با استقامت مردم ما بدست آمد.»

نژاد فلاح در خاتمه نیز گفت: «فصل‌الخطاب همه اینها رهبر عزیز ماست. ما شهیدان زیادی در راه انقلاب دادیم و نباید بگذاریم این خون‌ها پایمال شود.»

https://www.dana.ir/341816
ارسال نظر
نظرات