شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1394/03/28 شناسه خبر: 341998

سعداوی: سازمان لیگ غیرقانونی از حساب فولاد پول برداشت!

سعداوی: سازمان لیگ غیرقانونی از حساب فولاد پول برداشت!
نعیم سعداوی از اقدام سازمان لیگ در خصوص برداشت غیرقانونی از حساب باشگاه فولاد در جریان پرونده شکایتش از درخشان، متعجب شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانانعیم سعداوی در گفت‌وگو با (ایسنا) - اظهارکرد: در جریان پرونده شکایت من از آقای درخشان و بر اساس حکم اولیه و همچنین حکم کمیته اخلاق، هم من و هم آقای درخشان مبلغ 10 میلیون تومان جریمه شدیم و فرصت اعتراض در کمیته استیناف هم محفوظ بود که بر این اساس من اعتراض کردم و خوشبختانه تبرئه شدم.

 

وی افزود: سازمان لیگ اقدام به برداشت غیرقانونی از حساب باشگاه فولاد در خصوص پرونده من با آقای درخشان کرده است؛ یعنی سازمان لیگ به خاطر حکمی که قطعی نشده است و استیناف هم من را تبرئه کرده است، مبلغ 10 میلیون تومان از مطالبات باشگاه فولاد، کسر می‌کند، در حالی‌که سازمان لیگ جواب درخواست من را در خصوص مطالباتم از باشگاه پرسپولیس که به زمان مربیگری من در این تیم برمی‌گردد، هنوز نداده است و این جای تاسف دارد.

 

این مربی خوزستانی گفت: من به دلیل عدم پرداخت مطالبات مربوط به دوران مربیگری‌ام در تیم پرسپولیس، خواستار مطالباتم از این باشگاه شدم و شکایت کردم اما در حالی‌که حکم اولیه و حکم استیناف هم به سود من داده شد ولی متاسفانه هیچ‌گونه ضمانت اجرایی در جهت اجرای این طرح نبود و به نظر من این‌گونه کار کردن به دلیل عدم جرات و جسارت سازمان لیگ در برخورد با باشگاه‌های بزرگ است. متعجبم که چه سیستمی در سازمان لیگ حاکم است.

 

وی افزود: سازمان لیگ اگر بی‌پول است می‌تواند به دنبال حق طبیعی فوتبال که همان حق پخش است، باشد و سعی کند حق قانونی فوتبال را بگیرد نه این‌که به صورت غیرقانونی از حساب باشگاه‌ها پول برداشت کند و در کنارش به مطالبات من و امثال من ترتیب اثر ندهد که این جای تاسف دارد.

 

انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/341998
ارسال نظر
نظرات