شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1394/03/30 شناسه خبر: 343738

جامعه ورزشی کرمانشاه حمایت خود را از گزاره برگ ملی هسته‌ای اعلام کرد+تصاویر

جامعه ورزشی کرمانشاه حمایت خود را از گزاره برگ ملی هسته‌ای اعلام کرد+تصاویر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج ورزشکاران جامعه ورزشی استان کرمانشاه در پیامی حمایت و پشتیبانی خود را از گزاره برگ ملی اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج ورزشکاران، جامعه ورزشی استان کرمانشاه در پیامی حمایت و پشتیبانی خود را از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان در احقاق حق مسلم ملت بزرگ ایران در برخورداری از دانش و انرژی صلح آمیز هسته ای و رفع تمامی تحریم ها در گزاره برگ ملی هسته ای اعلام می دارد .

 

متن این پیام بدین گونه است :

بسم الله الرحمن الرحیم

تعالی و پیشرفت کشور در سایه اسلام و تامین امنیت ، رفاه و آسایش مردم از اهداف همیشگی نظام اسلامی است .

همه می دا نیم که امروزه پیشرفت کشور در ابعاد مختلف و تامین رفاه از جمله در تولید انرژی پاک و سالم ، افزایش محصولات کشاورزی ، رقابت پذیری تولیدات صنعتی ، درمان بیماریهای صعب العلاج ، توسعه سلامت و بهداشت و دستیابی به علوم و فناوری های نو و ... مستلزم در اختیار داشتن فناوری هسته ای است .

ملت ایران با هوشمندی این نیاز را درک کرد . نخبگان و دانشمندان زیادی دست بکار شدند و با وجود تمامی تحریم های علمی و فنی و اقتصادی با خون دل های فراوان ، هزینه های زیاد و تقدیم شهدایی بسیار ارزشمند بالاخره به این فناوری دست یافتیم .

مستکبران حسود و تمامیت خواه که نمی توا نند پیشرفت ملت ها را ببینند درصدد سنگ اندازی برآمدند و اقدامات ظالمانه ای را علیه ملت ایران تدارک دیدند تا راه را بر پیشرفت ما ببندند . صدور قطعنامه های مکرر ، اعمال تحریم های غیرقانونی و ترور دانشمندان هسته ای ازجمله این مظالم است .

رهبری هوشیار و حکیم انقلاب اسلامی با نرمش قهرمانانه برای اتمام حجت به دشمنان و از بین بردن بهانه های آنان مسیر مذاکره را گشودند . اما 12 سال مذاکره و گفتگو و باز گذاشتن درب مراکز هسته ای به روی انواع نظارت ها و کنترل ها و دادن انواع امتیازات تاکنون ثابت کرده است که دشمن به دنبال حل مساله نیست و اهداف دیگری در سر می پروراند .

عهد شکنی های مکرر آمریکا در طول مذاکرات هسته ای بویژه طی دو سال گذشته همچنین در قرارداد الجزایر ، در مذاکرات مربوط به افغانستان و عراق و معاهدات آمریکا با دیگر کشورها مثل لیبی ، کره شمالی تعهدات تجاری با چین و حتی قرارداد سالت 2 با روسیه ثابت می کند . همانگونه که بارها و بارها رهبر معظم انقلاب اسلامی ، رئیس محترم جمهور و وزیر خارجه رسما اعلام کرده اند آمریکا عهدشکن و کاملا غیرقا بل اعتماد است .

آنها حتی در مذاکرات اخیر هم نارو زدند و با وجود اینکه هیئت ایرانی با صرفنظر کردن از بعضی حقوق امتیازات مهمی را به آنها دادند ، آن نمک نشناس ها با انتشار گزاره برگ آمریکایی زیر همه توافقات زدند و همانطور که وزیر خارجه ایران گفت : فکث شیت آمریکایی دروغ است .

این واقعیت های غیرقابل انکار ایجاب می کند که همیشه مراقب حیله ی آمریکای عهدشکن باشیم . آنها بارها نشان داده اند که اگر در قراردادی امتیازات را بدهیم و دریافت امتیازات متقابل را به شرط و شروط و یا زمان آینده موکول کنیم . قطعا زیر تعهد خود خواهند زد لذا تنها راه اطمینان بخش این است که تبادل امتیازات بین طرفین همزمان باشد و به آینده و شرط و شروط موکول نشود .

در همین ارتباط و برای اطمینان از نتایج مذاکرات ما وظیفه خودمان می دانیم که گزاره برگ ملی خود را در مفابل گزاره برگ جعلی آمریکا منتشر کنیم تا همه مردم جهان واقعیت را بدانند و معلوم باشد که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید مقصر آمریکاست .

 

 

مفاد گزاره برگ ملی هسته ای :

 

ما ملت ایران با تاسی به رهبر حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر می دانیم .

 

اصل یک : تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضاء توافقنامه کاملا لغو (نه تعلیق) شود .

 

اصل دوم : دستاوردهای هسته ای درحد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود .

 

اصل سوم : هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد .

 

اصل چهارم : هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین الملل اعمال نشود

 

اصل پنجم : هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت برنیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست .

 

اصل ششم : توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم .

 

ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرارداد تحمیلی ، استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول 6 گانه فوق را ندارد.

 

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/343738
ارسال نظر
نظرات