شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1394/03/31 شناسه خبر: 344260

تمام دنیا بداند مردم ایران ذره‌ای از حق مسلم خود کوتاه نخواهند آمد+تصاویر

تمام دنیا بداند مردم ایران ذره‌ای از حق مسلم خود کوتاه نخواهند آمد+تصاویر
مردم در سراسر ایران با امضاء نمودن گزاره برگ ملی هسته‌ای که برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری می‌باشد خطوط و چارچوب مذاکرات را مشخص نموده‌اند تا تمام دنیا بداند مردم ایران ذره‌ای از حق مسلم خود کوتاه نخواهند آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کریمه، این روزها موضوع هسته‌ای بیش‌ازپیش در میان مردم رونق گرفته است و مردم در سراسر ایران با امضاء نمودن گزاره برگ ملی هسته‌ای که برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری می‌باشد خطوط و چارچوب مذاکرات را مشخص نموده‌اند تا تمام دنیا بداند مردم ایران ذره‌ای از حق مسلم خود کوتاه نخواهند آمد.

درواقع ملت دلیر ایران با امضاء این گزاره برگ ملی نشان دادند هنوز در مواجه با دست‌درازی‌های دشمن غیور و با دخالت‌ها و سرکشی‌های دشمن برای خود حریم قائل بوده و در مقابل زیاده‌خواهی‌ها همچون شهدای انقلاب شجاع و جان‌برکف هستند.

گفتنی است که گزاره برگ ملی سندی است مردمی، حاوی اصول یک توافق خوب که به استناد فرمایشات مقام معظم، تهیه‌شده و طی روزهای اخیر در سطح کشور با استقبال پرشور و زائدالوصف مردم مواجه گردیده که در آن تأکید شده است: ما ملت ایران با تأسی به رهبر حکیم و فرزانه خود و با تأکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور، با انتشار این گزاره برگ ملی، شرط هرگونه توافق هسته‌ای را رعایت اصول شش‌گانه می‌دانیم.

به‌نحوی‌که در مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته‌ای کشور که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد، از گزاره برگ مردمی ملت ایران برای مذاکرات هسته‌ای که خطاب به مردم جهان و تیم مذاکره‌کننده است، رونمایی شد.

گفتنی است که بیش از 5 هزار تن از اصحاب رسانه با امضای توماری با اعلام حمایت خود از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان، حمایت خود را از «گزاره برگ ملی هسته‌ای» به ثبت رساندند.

همچنین دانشجویان بسیجی ۳۰ دانشگاه تهران در ادامه این بیانیه اعلام کردند: هرچند ۱۲ سال مذاکره و گفتگو و دادن انواع امتیازات در برهه‌های زمانی متعدد تاکنون ثابت کرده است که دشمن به دنبال حل مسئله نیست و اهداف دیگری در سر می‌پروراند، اما بار دیگر رهبری هوشیار و حکیم انقلاب اسلامی با نرمش قهرمانانه برای اتمام‌حجت به دشمنان و از بین بردن بهانه‌های آنان مسیر مذاکره را گشودند تا به جهانیان ثابت شود، دشمنان این ملت از پیشرفت و اقتدار آنان در هراسند و بهانه‌های دروغین آن‌ها، هدف شومی را به دنبال دارد.

دراین‌بین مردم همیشه آگاه و بیدار کشورمان نیز در اقدامی خودجوش به امضای این گزاره برگ پرداخته‌اند به‌عنوان‌مثال؛ عشایر عرب و بختیاری استان خوزستان با امضا طومار گزاره برگ هسته‌ای ملت، حمایت خود را از گزاره برگ ملی هسته‌ای اعلام کرده و بر رعایت اصول شش‌گانه تأکید کردند.

در ادامه حمایت اقشار مختلف ملت ایران از گزاره برگ ملی هسته‌ای، مردم همیشه درصحنه شهرستان خاش نیز با امضای طوماری حمایت خود را از شش اصل درج‌شده در این گزاره برگ و پیروی از خط ولایت‌فقیه و عدم اجازه بازرسی از مراکز هسته‌ای و نظامی ایران اعلام کردند.

 

همچنین جامعه ورزشی استان کرمانشاه در پیامی حمایت و پشتیبانی خود را از بیانات مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان در احقاق حق مسلم ملت بزرگ ایران در برخورداری از دانش و انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای و رفع تمامی تحریم‌ها در گزاره برگ ملی هسته‌ای اعلام می‌دارد.

 

ورزشکاران و مربیان مازندرانی نیز حمایت خود از گزاره برگ ملی را اعلام کردند.

 

بسیجیان عشایر خراسان رضوی نیز با امضای طومار گزاره برگ ملی هسته‌ای، حمایت خود از اصول عنوان‌شده در گزاره برگ هسته‌ای ملت اعلام کردند.

 

در پی تدوین و انتشار گزاره برگ ملی در خصوص اصول و خطوط قرمز ملت ایران در مذاکرات هسته‌ای، شهروندان و برخی از شخصیت‌های ماهنشان، طومار گزاره برگ ملی هسته‌ای را که شامل ۶ اصل است را تائید و امضاء کردند.

 

مردم شهر تربت‌جام در حمایت از سخنان مقام معظم رهبری و در اعلام حمایت از این گزاره برگ ملی این طومار را همچون مردم سراسر کشور امضا کردند.

 

جامعه ورزش کشور با امضای گزاره برگ ملی هسته‌ای حمایت خود را از مواضع به‌حق کشور در موضوع هسته‌ای اعلام کردند.

مردم ایلام نیز با امضا طومار "گزاره برگ ملت ایران" خواستار رعایت حقوق به‌حق هسته‌ای کشورمان در مذاکرات هسته‌ای شدند.

 

 

نمازگزاران شیعه و سنی گنبدکاووس همراه با هم‌وطنان خود در سراسر ایران امروز برای احقاق حق مسلم خود گزاره برگ ملی هسته‌ای را امضاء کردند.

 

تعداد زیادی از بسیجیان حلقه‌های صالحین بسیج شهرستان کردکوی روز گذشته در مراسم افتتاح پایگاه تابستانه امام رضا (ع) واقع در پارک جنگلی امام رضا (ع) مهر تائید خود را پای گزاره برگ هسته‌ای ملت ایران درج نمودند.

 

زنان فعال فرهنگی و اجتماعی شهرستان زرند همچون مردان این شهرستان، در تائید گزاره برگ ملی، طومار گزاره برگ ملی هسته‌ای را امضا کردند.

... و در پایان نمازگزاران شهر مقدس قم هم با امضای طوماری ضمن حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، گزاره برگ (فکت شیت) ملی در مسائل هسته‌ای را منتشر کردند.

بااین‌همه هستند افرادی که ترجیح می‌دهند مسند فعلی موجود را بر عزت ملی! به‌راستی آیا حفظ عزت ملی به معنای از دست دادن جایگاه فعلی است؟ آیا پیوستن به جمع امضاء کنندگان گزاره برگ هسته‌ای منجر به عزل مدیران می‌گردد؟ 

به‌هرحال آنچه مردم به دنبال آن بوده و هستند حفظ دستاوردهای انقلاب در سایه عزت ملی می‌باشد و مردم فهیم و همیشه درصحنه ایران فارغ از دید و عمل مسئولین اجرایی پای در این عرصه گذاشته‌اند و انرژی هسته‌ای را حق مسلم خود دانستند.

ما نیز امیدواریم که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای با در دست داشتن سند روشن گزاره برگ ملی هسته‌ای که خواست تمام مردم شریف ایران است بتواند در مذاکرات هسته‌ای از حقوق به‌حق مردم ایران دفاع کند.

انتهای پیام/پ

https://www.dana.ir/344260
ارسال نظر
نظرات