شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1394/04/06 شناسه خبر: 348806
قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها:

برگ گزاره ملی هسته‌ای نشان دهنده پافشاری مسئولان برای حفظ اقتدار کشور است

برگ گزاره ملی هسته‌ای نشان دهنده پافشاری مسئولان برای حفظ اقتدار کشور است
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور دانشگاه‌ها گفت: متن برگ گزاره ملی هسته‌ای نشان دهنده حمایت از پیشرفت‌های پزشکی در شرایط تحریم‌ها برای حفظ اقتدار ملی کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، دکتر حسن امامی رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی، درباره پیام برگ گزاره ملی هسته‌ای در حمایت از پیشرفت‌های پزشکی در شرایط تحریم اظهار داشت: مسئولان با نوشتن این متن و امضای آن حمایت‌های خود را نشان می‌‌دهند و حداقل خواسته‌های خود را برای رعایت خطوط قرمز ملت دارند.
 
وی با اشاره به این‌که ما در سالیان گذشته نیز در شرایط تحریم بودیم، افزود: در سال‌های اخیر در هیچ زمینه‌ای به اندازه پزشکی پیشرفت نکرده‌ایم و به خود کفایی نرسیده‌ایم در حالی که در زمان شاه یا بیماران خود را به خارج کشور می‌فرستادیم یا پزشک وارد می کردیم.

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور دانشگاه‌ها ادامه داد: ما در زمینه پزشکی به حدی به خود کفایی رسیده ایم که صدها هزار بیمار خارجی نه تنها در تهران بلکه در استان های دیگر درمان می کنیم.

امامی رضوی با بیان این‌که بسیج نیز به توافقات هسته‌ای دقت نظر خود را نیز دارد، افزود: بنده به متن گزاره ملی هسته‌ای کاملا معتقدم و خواسته های ملت در توافقات هسته ای با رعایت خطوط قرمز و پافشاری با حفظ استقلال و عزت محقق شدنی است.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/348806
ارسال نظر
نظرات