شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 08:54 منتشر شده در مورخ: 1394/04/07 شناسه خبر: 349629
در واکنش به خبرسازی ها در مورد تشکیل دولت در سایه؛

میر تاج الدینی: عده ای آنقدر تنگ نظر هستند که حتی اظهارنظر کارشناسی مدیران سابق را هم تحمل نمی کنند

میر تاج الدینی: عده ای آنقدر تنگ نظر هستند که حتی اظهارنظر کارشناسی مدیران سابق را هم تحمل نمی کنند
حجت الاسلام میرتاج الدینی، معاون پارلمانی دولت دهم در گفتگو با ائل ضمن تکذیب خبر منتشره توسط یک هفته نامه نزدیک به اصلاح طلبان مبنی بر تشکیل دولت در سایه توسط محمود احمدی نژاد، اظهار داشت: عده ای تنگ نظر هستند و هیچگونه فعالیت مسئولان سابق ولو در حد پژوهش و ارائه نظرات کارشناسی را هم تحمل نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا طلوع صبح، عنوان نشریه جدید نزدیک به اصلاح طلبان است که در هفته گذشته نخستین شماره خود را منتشر کرد. این هفته نامه که با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مصطفی فقیهی و سردبیری سامان گیلانی از فعالان رسانه ای اصلاح طلب آغاز به کار کرده است در یکی از مطالب خود مدعی افشای محتوای جلسات محرمانه محمود احمدی‌نژاد شده و تیتر «دولت در سایه تشکیل شد! را انتخاب کرده است.

در این مطلب ادعا شده است: روزهای چهارشنبه هر هفته ، محله محمودیه تهران در ضلع غربی چهارراه پارک وی ، شاهد حضور مردان و زنانی است که هشت سال در دولتهای نهم و دهم کشور را اداره کرده اند. ساختمان «محمودیه» ، برخلاف تصور عامه که «ولنجک» را دفتر اصلی احمدی نژاد می دانند، محل تشکیل جلسات اصلی رئیس جمهور سابق است. آنها برای جلساتی به محمودیه می آیند که احمدی نژادی ها آن را «دولت در سایه» می دانند و در این جلسات کوشش می شود تا ضمن رصد مستمر و دقیق فعالیتهای دولت حسن روحانی ، شیوه های بازگشت به قدرت را با استفاده از شناسایی و بزرگنمایی نقاط ضعف دولت یازدهم هموار نمایند. ریاست این جلسات که از ابتدای سال ۹۴ بطور منظم برگزار میشود بر عهده محمود احمدی نژاد است ودبیرخانه آن نیز در دفتر محمودیه مستقر بوده که ریاست دبیرخانه آن نیز به مرتضی تمدن ، استاندار سابق تهران سپرده شده است. طبق احکامی که توسط احمدی نژاد صادر شده است، «دولت در سایه» ، ۲۹ مقام مسئول دارد که هریک از این افراد مسئولیت رصد و تحلیل فعالیتها و عملکرد مسئولیت های متناظر خود در دولت یازدهم را برعهده دارد.

طلوع صبح در ادامه این خبر نام وزرای دولت در سایه احمدی نژاد را هم اعلام کرده است و محمدرضا میرتاج الدینی، معاون پارلمانی دولت دهم را به عنوان مقام مسئول حوزه وزارت دادگستری دولت در سایه محمود احمدی نژاد معرفی کرده است.

دولت در سایه وجود خارجی ندارد و خبرسازی است

میرتاج الدینی در گفتگو با ائل پرس و در پاسخ به سوالی در مورد این ادعای مطرح شده توسط نشریه مذکور گفت: همواره عده ای بر اساس گمانه زنی های خود تحلیل می کنند و بر اساس این تحلیل های خیالی خبرسازی می کنند.

وی افزود: این چیزی که در مورد دولت در سایه مطرح شده من برای اولین بار می شنوم و وجود خارجی ندارد. این شکل از جلسات و حکم صادر کردن ها کذب است.

این مقام دولت سابق در پاسخ به سوالی در مورد پشت پرده های این دست خبرسازی ها گفت: همیشه برای تشویش اذهان عمومی و ایجاد برخی دیدگاه ها خبرسازی هایی انجام می شود.

قرار نیست مدیران ارشد بعد از اتمام مسئولیت خانه نشین شوند

میرتاج الدینی افزود: در دیدار آخری هم که دولت سابق با مقام معظم رهبری داشت ایشان مضمونی نزدیک به این فرمودند که وزرا و مدیران ارشد سعی کنند در خدمت نظام باشند و تجربیات خود را در اختیار مجموعه های داخل نظام قرار دهند. در دنیا هم متداول است که مدیران ارشد بعد از اتمام مسئولیت خانه نشین نمی شوند و در قالب فعالیت های آموزشی و پژوهشی و اظهارنظرهای کارشناسی دیدگاه های خود را مطرح می کنند. مدیرانی که سابقه فعالیت در سطوح بالای مدیریتی را دارند قطعا می توانند نظرات ارزشمندی داشته باشند و آسیب شناسی خوبی نسبت به مشکلات بکنند.

این فعال سیاسی افزود: عده ای تنگ نظر هستند و هیچگونه فعالیت مسئولان سابق ولو در حد پژوهش و ارائه نظرات کارشناسی را هم تحمل نمی کنند انگار باید به کلی خلا ید شوند و بروند خانه نشین شوند.

میرتاج الدینی تصریح کرد: این نگاه باطلی است که سرمایه های جامعه حذف شوند.

انتهای پیام/پ

https://www.dana.ir/349629
ارسال نظر
نظرات