شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:13 منتشر شده در مورخ: 1394/04/07 شناسه خبر: 349667

حرف های سرمربی پاراگوئه بعد از حذف کردن برزیل

حرف های سرمربی پاراگوئه بعد از حذف کردن برزیل
رامون دیاز پس از این‌که بامداد امروز تیمش توانست قوی‌ترین تیم آمریکای جنوبی را شکست دهد گفت: ما به شکست نه می‌گوییم و آن را نمی‌پذیریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابامداد امروز در آخرین دیدار از مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا آمریکا 2015، پاراگوئه توانست برزیل را در ضربات پنالتی شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند، جایی که دو روز دیگر قرار است به مصاف دیگر تیم قدرتمند آمریکای جنوبی، یعنی آرژانتین برود.

رامون دیاز سرمربی تیم ملی فوتبال پاراگوئه پس از پیروزی دور از انتظار تیمش، در نشست خبری بر ویژگی‌های جنگجویانه‌ بازیکنانش و شکست ناپذیری آن‌ها تاکید کرد.
این سرمربی 55 ساله آرژانتینی گفت: ما به شکست نه گفتیم و این سبب احترامی است که به دست آورده‌ایم و به همین دلیل است که در بازی های زیادی است که نباخته‌ایم.

وی ادامه داد: این برای ما بسیار مهم است که یک گام بزرگ در راستای اجرای برنامه‌های‌مان برداشته‌ایم. ما در مدت‌های اخیر برابر آرژانتین، برزیل و اروگوئه‌ قرار گرفته‌ایم که البته هیچ‌کدام نتوانسته‌اند ما را شکست دهد.

دیاز تاکید کرد: باید از این پس احترام فراوانی برای تیمم لحاظ شود. بازیکنانم به هواداران‌شان نشان دادند که چقدر توانا هستند.

دیاز که سرمربی سابق ریور پلاته بود در رابطه با رویارویی با آرژانتین در مرحله نیمه‌نهایی گفت: آرژانتینی‌ها بهترین تیم ملی جهان هستند. ما‌ آن‌ها را به خوبی می‌شناسیم و مدت فراوانی برای آماده‌شدن به منظور رویارو شدن با آن‌ها نداریم. خیلی خوشحالیم زیرا بازی خوبی از خودمان ارائه دادیم. ما به رضایتی بزرگ دست یافتیم.

سرمربی پاراگوئه گفت: در پایان بازی ما به خودمان نگاه کردیم که برزیل را به عقب رانده‌ایم و تغییراتی صورت دادیم که باعث شد این اتفاق بیفتد. هر دو تیم تلاش کردند و بازی هیجان انگیزی بود و ما آن‌قدر شانس داشتیم که توانستیم نتیجه را از آن خود کنیم.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/349667
ارسال نظر
نظرات