شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1394/04/08 شناسه خبر: 350712
دفاع جانانه بازیگر معراجی‌ها از گزاره برگ ملی هسته‌ای

مهران رجبی: تا آخرین قطره خونم پای آرمان‌های کشور ایستاده‌ام

مهران رجبی: تا آخرین قطره خونم پای آرمان‌های کشور ایستاده‌ام
بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون با حمایت از گزاره برگ ملی هسته‌ای گفت: من و همه مردم معتقدیم که ایران باید راهش را ادامه دهد چرا که تا به امروز ایستاده و بازهم می‌ایستد و به نظر می‌رسد این تحمل و ایستادگی نتیجه شیرینی در پی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مهران رجبی، بازیگر سرشناس تلویزیون و سینما در گفت‌وگو سیمرغ از 6 بند گزاره برگ ملی حمایت کرده و گفت: بنده نسبت به محتوای گزاره برگ ملی و 6 بندی که در آن گنجانده شده نظر مثبتی دارم و مسلما مثل تمام مردم ایران به آن اعتقاد داشته و پایبندم. 

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: ما کشوری رو به رشد هستیم و باید پیشرفت کنیم و حال در مقابل کودک‌کش‌ها، تروریست‌ها و جنگ‌طلبان دنیا که ادعای تمدن هم دارند قرار گرفته‌ایم.

بازیگر سریال دردسرهای عظیم افزود:آنها در حالی که خودشان انرژی هسته‌ای در بهترین سطح ممکن دارند، بمب هسته‌ای و شیمیایی هم دارند و هم استفاده کرده‌اند و می‌کنند و هم اکنون هم می‌سازند و می‌فروشند، روبروی ما در مذاکرات هسته‌ای قرار گرفته‌اند و می‌خواهند حرف خودشان را برای ما دیکته کنند. 

رجبی اظهار داشت: من و همه مردم معتقدیم که ایران باید راهش را ادامه دهد چرا که تا به امروز ایستاده و بازهم می‌ایستد و سخت شرایط را تحمل می‌کند و به نظر می‌رسد این تحمل و ایستادگی نتیجه شیرینی در پی خواهد داشت. 

بازیگر اخراجی‌ها بیان داشت: بنده تا آخرین قطره خونم پای آرمان‌های کشور و محتوای گزاره برگ ملی هستم و خواهم ماند.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/350712
ارسال نظر
نظرات
ایرانی
1394/04/08 - 10:48
پاسخ
زنده بادمهران رجبی
rateup 0
ratedown 1
ارسال نظر