شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 20:26 منتشر شده در مورخ: 1392/09/16 شناسه خبر: 35448
گلدون وبلاگی 39/

همه انتقاد کنند غیر از شما آقای محترم

همه انتقاد کنند غیر از شما آقای محترم
سایت حرف تو به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا؛ سایت حرف تو  به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمندl است مطالب تولیدی خود را  در قسمت " ارسال مطلب" سایت حرف تو، .ارسال نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------

از مصادیق فوران اخلاق

 

 

وبلاگ"سعی" نوشت:

بل از ورود به موضوع اصلی، اشاره به این نکته ضروری است که توده‌های عظیم مردم و تقریبا همه جریانات سیاسی صرفنظر از سلیقه‌های متفاوتی که دارند، در ضرورت برخورداری ایران اسلامی از فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای و دستاوردهای پیرامونی آن اتفاق نظر دارند و پیروزی و موفقیت تیم مذاکره‌کننده کشورمان - چه تیم‌های قبلی و چه تیم کنونی -

را در آوردگاه چالش هسته‌ای آرزو می‌کنند و البته در این میان اصحاب
- اندک و کم‌شمار - فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 حساب جداگانه‌ای دارند... و اما؛

ادامه مطلب

***************************************

همه انتقاد کنند غیر از شما آقای محترم! 

 

 

وبلاگ"گپ مکتوب"نوشت:

واکنش های به دعوت رئیس جمهور سابق خواندنی است:

 

- در شأن یکدیگر نیستند.

- در شأن رئیس جمهور نیست که با یک شهروند عادی مناظره کند.

- کشور نیاز به آرامش دارد

- شرط مناظره راستگوئی است.

- احمدی نژاد به جای مناظره به محاکمه برود.

- احمدی نژاد به جای مناظره استغفار کند.

ادامه مطلب

**************************************

آنچه خوبان همه دارند، ما یکجا داریم

 

 

وبلاگ"بعضی از چیزها را، فقط باید دکلمه کرد..." نوشت:

به عمل کار برآید، به سخن دانی، هم

در طی داوطلب شدن عده‎ی قلیلی از دانشجویان برای نمایندگی دانشجویی بعلاوه‎ی وعده‎های خانه برانداز،

و با دیدنِ نیت پاک و منزه اوشان در عرصه نظامِ خودسالاری، بر خود واجبِ شرعی دیدم که در این عرصه مهم پا بگذارم!

لیک این جانب، عین میم، دانشجوی دانشگاه فرهیختگان - پردیسِ مجاور، کاندیداتوریِ خود را به عمومِ دانشجویان تحمیل می‎نمایم.

ادامه مطلب

****************************************

آقای ظریف، فرزند انقلاب!

 

وبلاگ "مبنا" نوشت:

برای به سکوت فراخواندن منتقدان آن چه در ژنو گذشت، لازم نیست پی در پی به مقوله ی فرزند انقلاب نامیده شدن خود از سوی رهبر انقلاب اشاره کنید! برای ما همان یک بار که این نکته را از زبان گوینده اش شنیدیم کافی بود تا ذره ای شک در فرزند انقلاب بودن شما نداشته باشیم. اما انتقاد ما به شما و به آن چه در ژنو گذشت، هرگز نه شما و نه ما را از جرگه ی فرزندان انقلاب خارج نمی کند! انتقاد به متن توافقنامه ژنو و سوال از جزئیات محرمانه ی آن، هرگز به معنای هم صدایی با رژیم صهیونیستی نیست. این روش شما و اطرافیانتان ما را یاد شعار برخی از دوستان در دولت سازندگی می اندازد که منتقدین رئیس جمهور وقت را، دشمن پیغمبر(ص) می خواندند!

ادامه مطلب

****************************************

داستان تکان دهنده

وبلاگ"دلتنگی های من"نوشت:

امروز یکی از دانشجوهایی که خونمون اومده بود قضیه ی جالب و در عین حال عبرت آموزی رو نقل کرد . گفت : با چند تا از رفیقام سوار تاکسی بودیم که راننده ی تاکسی برای اینکه ما رو نصیحت کنه که در این سنین جوانی مواظب خودتون باشید ، گفت : بیست سی سال قبل ...

ادامه مطلب

**************************************

تحلیلی بر گزارش 100 روزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 

 

وبلاگ "سلمان علی" نوشت:

دیشب جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی میهمان برنامه گزارش خبری شبکه 2 بود تا گزارشی از 100 روز عملکرد وزارتخانه اش بدهد، لیکن بیشتر وقت گزارش در خصوص برنامه های در دست بررسی و اقدام بود و کمتر آماری جز آمارهای دولتهای قبلی ارائه گردید. جناب آقای ربیعی در ابتدای بحث به فهرستی از تکالیف وزارتخانه خود پرداخت و بعداز موضوعاتی مانند هدفمندی، امور اجتماعی و رفاهی، فقر زدایی، اشتغال زایی و گسترش تعاونی ها به بحث تنظیم روابط کارگر و کارفرما اشاره کرد که این تقدم و تأخر نشان می دهد که متأسفانه تنظیم رابطه کارگر و کارفرما که اصلی ترین تکلیف وزارت کار بوده است بعد از ادغام سه وزارتخانه به حاشیه رانده شده و هم اکنون جزء کم اهمیت ترین آنها قرار گرفته است. 

ادامه مطلب

*******************************************

از حذف «احمدی نژاد» تا صدای «مردمی نژاد»!

 

وبلاگ"حذر" نوشت:

اعتدال دولتی از یک سو و عدالت قضایی از سویی دیگر که این روزها متوجه «احمدی نژاد» است و از طرفی در محاکمه ی گزارش 100 روزه ی رئیس جمهور حقوقدان مورد لطف واقع می شود و از طرف دیگر به دادگاه خوانده می شود ، علی رغم میل باطنی ام ، مجابم کرد که دردنامه زیر را بنویسم:

 

همزمان با تحریم های اقتصادی «خارجی ها» و همزمان با جهاد اقتصادی و حمایت از تولید ملی نامیدن های رهبری ، برخی از «داخلی ها» دست بکار شدند و جهاد آغاز کردند برای «حذف احمدی نژاد»!

ادامه مطلب

**************************************

جنگ دولتها

 

وبلاگ"انعکاس" نوشت:

دولت یازدهم به صد روز رسید و اقای رییس جمهور برای ارائه برنامه های خود بر صفحه تلویزیون ظاهر شد،اول اینکه نفس این کار بسیار پسندیده است ،اینکه مسئولی در یک پروسه محدود زمانی به مردم گزارش دهد و نگذارد بعد از چهار سال که بعدش نه بتواند کارهایش را به مردم منتقل کند و نه مشکلات و دغدغه هایش را !

ادامه مطلب

**************************************

 

تا چند صبوری کنم ای جمعۀ ناگاه

 

 

وبلاگ"گاه نوشت یک خانم معلم" نوشت:

ساعت 5 بعد از ظهر خیابان سهروردی شمالی : از دور دیدمش . از روبرویم می آمد. جوانی تقریبا بلند قد با ریشی نامرتب و چهره ای سبزه که با آن کاپشن چرک ِسفید، میشد حدس زد باید معتاد یا کارتن خواب باشد . همین طور که با خودش حرف میزد تقریبا چند قدمی با من فاصله نداشت که به طرف سطل بزرگ زباله ی کنار خیابان رفت و پلاستیک دسته داری که ظرف یکبار مصرف غذایی به ان آویزان بود را برداشت . تا ان لحظه من یکبار هم چشمم به سطل زباله و چیزهایی که به ان آویزان بود نیفتاده بود . ظرف را تکان داد و بلند گفت : " چه مهربون . سنگینه ! "

ادامه مطلب

*************************************

همه شاخص‌ها، مطالبات و آفت‌های جنبش دانشجویی

 

ویلاگ"طرح با تو حرف می زند"نوشت:

روز 16 آذر فرصت مناسبی است برای بازنگری و بازخوانی پرونده قطور جنبش دانشجویی برای درک آنکه تا به امروز این جنبش چه فرازها و فرودهایی به خود دیده است و امروز در کدام نقطه ایستاده و به کجا قرار است برسد.

برای بررسی کارشناسی هر حرکت اجتماعی نیاز به شاخص وجود دارد شاخصی که بتوان بر اساس نزدیکی و دوری از آن این حرکت را موشکافی کرد که تا چه حد به فلسفه وجودی و اساس خودش نزدیک است و تا چه حد می تواند به رسالت خود بر اساس معیارها عمل کند و با توجه به همین معیارها می توان آفات محتمل بر آن را بررسی نمود.

ادامه مطلب

***************************************

کارتن خوابی در اروپا

 

وبلاگ"دیدگار"نوشت:

در بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله پرتغال، اسپانیا، بلژیک و بلغارستان و ... براحتی می توان گداها و کارتن خواب های مختلفی را در مراکز عمومی شهر و حتی ایستگاه های مترو دید. 

 

شاید بتوان گفت در بین کشورهای اروپایی، هلند از جمله کشورهایی است که بیشترین حمایت رو از نظر مسایل اجتماعی برای شهروندانش داره. هر چند که در این کشور بدلیل مالیات های بسیار سنگین کسی نمی تونه به معنای واقعی پولدار بشه ولی یه مزیتش اینه که اینجور تصاویری به ندرت در هلند دیده میشه. 

ادامه مطلب

*************************************

 

فرستادن کودک به اتاق

 

 

وبلاگ"اهل خانه" نوشت:

فرستادن کودک به اتاقش، می‌تواند روش مؤثری، برای جایگزینی؛ داد کشیدن، بدوبیراه گفتن، تهدید کردن و کتک زدن و این روش از عصبانیت والدین جلوگیری می‌کند. در این اقدام، کودک دقایقی را در اتاقش تنها می‌ماند و از حضور در جمع، بازی، تفریح و ... محروم می‌شود. این حرکت نوعی مجازات است و از آن‌رو مؤثر است که بچه‌ها آن را دوست ندارند.

ادامه مطلب

*************************************

نحسی ماه صفر؛ خرافه یا واقعیت؟

 

705999435416866010074

وبگاه"گلستان بلاگبه نقل از سایت "منهاج فردوسیان" نوشت:

با فرا رسیدن ماه صفر، برخی افراد فکر می‌کنند که این ماه دارای نحسی است و هنگامی که وارد این ماه می‌شوند، هیچ کاری را آغاز نمی‌کنند تا مبادا فرجامی منحوس داشته باشد!

 

به راستی سعد و شومی ایام تأثیری در زندگی انسان دارد؟ برای پاسخ به این سؤال ابتدا تعریفی از دو واژه «سعد» و «نحس» ارایه می‌شود و سپس برای بررسی صحت یا سقم نحسی ایام مختلف به ویژه ماه صفر، به قرآن کریم رجوع می‌کنیم.

ادامه مطلب

 

https://www.dana.ir/35448
ارسال نظر
نظرات