شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:14 منتشر شده در مورخ: 1394/04/12 شناسه خبر: 354670
نماینده ویژه وزارت امور خارجه تأکید کرد

استقبال تیم مذاکره کننده از گزاره برگ ملی هسته‌ای

استقبال تیم مذاکره کننده از گزاره برگ ملی هسته‌ای
محسن کاظمی نماینده ویژه قائم‌مقام وزیر امور خارجه با بیان اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای کشور از جزئیات گزاره برگ ملی مطلع شده اند، اظهار داشت: من در تماسی که با قائم مقام آقای ظریف در وین داشتم تمامی جزئیات این گزاره برگ را اعلام کردم که با استقبال تیم مذاکره کننده روبرو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرگزاری بسیج، محسن کاظمی نماینده ویژه قائم‌مقام وزیر امور خارجه با بیان اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای کشور از جزئیات گزاره برگ ملی مطلع شده اند، اظهار داشت: من در تماسی که با قائم مقام آقای ظریف در وین داشتم تمامی جزئیات این گزاره برگ را اعلام کردم که با استقبال تیم مذاکره کننده روبرو شد.

وی گزاره برگ ملی هسته ای را یک سند ملی ارزشمند دانست و افزود: این طومار در وزارت امور خارجه حفظ می شود و تلاشمان را می کنیم تا در مناسبت های ملی و نمایشگاه‌ها و مجامع بین‌المللی به نمایش بگذاریم.

نماینده ویژه قائم‌مقام وزیر امور خارجه‌ در ادامه گفت: قطعا وقتی گروهی از مردم با تجمع در مقابل وزارتخانه خواستار دست یابی به توافق خوب هستند ما نیز در پیشبرد هسته ای مذاکرات در چارچوب مشخص شده مصمم‌تر خواهیم شد. امروز 24 میلیون امضاء از سراسر کشور برای حفظ خطوط قرمز نظام در توافقنامه هسته ای از سوی سازمان بسیج مستضعفین که نهادی امین و مطمعن است جمع آوری شده و این موضوع تأثیری مثبت در دست یابی به یک توافق خوب خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اثر گذاری گزاره برگ ملی هسته ای بلند مدت است، تصریح کرد: اینگونه نخواهد بود که ما پس از مدتی پیام های روشن این سندملی را فراموش کنیم. مردم اطمینان داشته باشند که مسؤولین برای تصمیم گیری هایشان به صورت همیشگی به این سند ملی توجه خواهند داشت.

کاظمی در خاتمه اذعان داشت: تیم مذاکره‌ کننده به دنبال حفظ منافع ملت است و ملت نیز از فرزندان خود در این مذاکرات حمایت می‌کند.

انتهای پیام/ن

https://www.dana.ir/354670
ارسال نظر
نظرات