شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1392/09/25 شناسه خبر: 38943
گلدون وبلاگی/46

سوء تفاهمات کوچولوی88!

سوء تفاهمات کوچولوی88!
در این شماره بسته وبلاگی میخوانیم: خواهران ! چادر خوبه اگر واقعا حجاب باشه/ گرگ ها در لباس میش ؛ صدای پای فتنه گران می آید/ کدخدای این جهان بالاخره کیست؟ / شهیدی که همانند مولایش حسین(ع) شهید شد+عکس/ آیا آمریکا به روح توافقنامه اعتقاد دارد!/ سبک زندگی مشترک : التقاط نگاه سنتی و رویکرد مدرن/ ماندلا و فرصت‌طلبی اصلاح‌طلبان/ سوء تفاهمات کوچولوی88/ نامه‌ای به روح توافقنامه ژنو!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، سایت حرف تو  به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمندl است مطالب تولیدی خود را  در قسمت " ارسال مطلب" سایت حرف تو، .ارسال نمایند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

*خواهران ! چادر خوبه اگر واقعا حجاب باشه...

 

حجاب کامل

وبلاگ"فرهنگ پرواز"نوشت:

بعضی از خواهران چادری فکر می کنند اگر چادرشان براق باشد ! مشکلی ندارد ! حالا جالب تر این که وقتی از آن خواهر می پرسید چرا چادری براق را سر کرده اید می گوید : می خواهم شیک دیده شوم ! یا این که می گوید فلانی اصلا چادر سر نمی کند ! من که چادر سر می کنم هر چند هم رنگش براق باشد که مشکلی نداره !!!

ادامه مطلب

*******************************************

 

* گرگ ها در لباس میش ؛ صدای پای فتنه گران می آید . . . !!!

 

وبلاگ"در انتظار یار"نوشت:

بزرگمردِ عرصه ی فتنه و ضربه به اصل نظام ؛ محمد خاتمی . . . !!! گفته :

« ... البته آن طرف قضیه هم هست که باید بابت آن نگران بود و آن اینکه خدای نکرده از اینسرمایه عظیم که منشا عظمت کشور ، ملت و انقلاب ما است سوءاستفاده بشود ، به نامشهیدان و جانبازان و ایثارگران در جهت سیاست های خاص بهره برداری شود و کسانی که مخالفتی با بعضی سیاست ها و روش ها دارند به عنوان کسانی که با شهادت و دفاع مقدسمشکل دارند مورد فشار قرارگیرند . »

ادامه مطلب

*****************************************

 

*کدخدای این جهان بالاخره کیست..؟؟

 

وبلاگ"عطار نامه"نوشت:

به خدا اگر قرار بود کسی به این صداقت و شفافی بگوید که من توافق پذیر نیستم و با من توافق نامه امضا نکنید از آمریکا شفاف‌تر نمی‌توانست بگوید.

اما ماجرا چیست..؟؟

روحانی می گفت باید دم کدخدا را ببینیم. دم کدخدا را دیدیم توافق نامه امضا شد ،، زیر توافق نامه زدند. الان می گویند به خاطر ساکت کردن اسراییل (رژیم صهیونیستی) است و باید مقامات آمریکا را درک کرد. اما اگر کدخدای جهان آمریکا بود پس چرا باید آمریکا دم یک نفر دیگر را ببینید.

ادامه مطلب

*****************************************

 

*شهیدی که همانند مولایش حسین(ع) شهید شد+عکس

 

وبلاگ"سپهر حزب الله"نوشت:

<<در نبرد کربلای یک و آزادسازی شهر مهران ، هنگامی که روی خط الراس نظامی(1) ارتفاعات قلاویزان بودیم ، دشمن برای پاتک(2) عملیات ، آتش سنگین و بسیار پرحجمی بر سر نیروهایمان می ریخت ، باید برای حفظ ارتفاعات و تثبیت عملیات هر طور که بود ، جان پناه می گرفتیم و در سنگر یا کانال (3)جان خودمان را حفظ می کردیم . یکی از نیروهای کادر سپاه پاسداران  که در گردان ما حضور داشت و رزمنده ای بسیار شجاع و با اخلاص بود ، در سنگری کوچک که در هنگام عملیات توسط رزمندگان کنده شده بود ، به صورت نشسته پناه گرفته بود . آتش توپخانه دشمن به قدری زیاد بود که بعد از هر انفجار ، گرد و غبار زیادی فضای ارتفاعات را می گرفت و ما دیگر نمی توانستیم یکدیگر را در دید خود داشته باشیم  و تقریبا ده الی پانزده دقیقه طول می کشید تا بتوانیم همدیگر را ببینیم ، به خاطر این که ایشان در داخل سنگری در نزدیکی من حضور داشت ، صدای مناجات های او ، به درگاه خداوند را می شنیدم ، بعد از مدتی که مقداری از حجم آتش دشمن کم شد ، متوجه شدم که دیگر از آن سمت ، نجوای یا رب ، یارب به گوش نمی رسد.>>

ادامه مطلب

*****************************************

 

*آیا آمریکا به روح توافقنامه اعتقاد دارد!

 

وبلاگ"حذر"نوشت:

وقتی در ماجرای پر پیچ و خم هسته ای و مذاکراتش ، در اتفاقات این روزها و موارد مشابهش در 10 سال پیش تأمل میکنیم ،بخاطر عبرتی که گویا گرفته نشده ، «آینده» را در خطر و پاسداشت آن را ضروری درمی یابیم!

برای پاسداشت آینده ، بهتر است ابتدا نگاهی به گذشته و عبرت های آن بیندازیم:

10 سال پیش وقتی اروپایی ها میهمان مان بودند در سعدآباد ، تیم مذاکره کننده ایرانی بمنظور اعتمادسازی! حاضر به پذیرش «تعلیق» شد ، اما با تفسیری که خودش از «تعلیق» داشت.تفسیری که با وجود پذیرش تعلیق غنی سازی ، به او اجازه ی ساخت سانتریفیوژ ، فعالیت های تحقیقاتی و... را میداد.

ادامه مطلب

****************************************

 

*سبک زندگی مشترک : التقاط نگاه سنتی و رویکرد مدرن

 

التقاط زندگی مشترک سنتی و مدرن

وبلاگ"به کجا چنین..."نوشت:

هر جا که به نفعمان است مدرن می شویم و هر جا که با تفکرات سنتی کارمان بهتر پیش می رود سنتی و متعصب برخورد می کنیم. شاید یکی از بزرگترین مشکلات حال و حاضر فرهنگی ما همین التقاط فرهنگی باشد. اینکه اکثر مردم ما فرهنگ مدرن حاکم بر جهان را به عنوان طرز فکر و الگوی سبک زندگی خود پذیرفته اند اما در برخی مسایل رسوباتی از تفکرات سنتی و مذهبی آنان نیز خودنمایی می کند. نگاهمان و ایده آل هایمان ستنی است ولی رویکرد عملیاتی مان مدرن شده است.

ادامه مطلب

******************************************

*ماندلا و فرصت‌طلبی اصلاح‌طلبان

 

وبگاه"رایگاه"نوشت:

درگذشت نلسون ماندلا، رهبر مبارزات مردم آفریقای جنوبی علیه نژاد‌پرستی که صدر خبرهای رسانه‌های جهان را به خود اختصاص داد، از جنبه‌ای بهانه‌ای شد برای کسانی که به هر دستاویزی چنگ می‌زنند تا مسیر بازگشت خود به قدرت را هموار می‌کنند. اینان با طرح موضوع برخورد ماندلا پس از سقوط رژیم نژاد‌پرست حاکم در عفو نیروهای مخالف، تلاش نمودند تا زمزمه‌های گذشت از گناهان جبران‌ناپذیر فتنه‌گران را طرح نمایند. 

ادامه مطلب

******************************************

 

*سوء تفاهمات کوچولوی88

 

وبلاگ"انعکاس"نوشت:

در خبرها امده بود چند نفر از آقایان به جناب رییس جمهور نامه نوشتند و خواستار رفع سوء تفاهمات سال 88 شده اند ، ما هم با این امر خیر و پسندیده و به جا، موافقیم و بسیار خوشحالیم که بالاخره کسانی پیدا شده اند و قصد دارند به سوء تفاهامات سال88 پایان دهند شاید اینکار، ما را در ابعاد داخلی و خارجی ، تقویت نیز بکند،پس ما نیز با اصرار،  از اقای روحانی رییس جمهور اعتدال و تدبیر میخواهیم به این سوء تفاهمات پایان دهند،

ادامه مطلب

*****************************************

*تفاوت هایی در نگاه...

 

وبلاگ"شیفتگان"نوشت:

سر چهارراه که رسید بدون توجه به چراغ سبز ماشین ها از لابلای آنها به آن طرف خیابان رفت.نگاهی به تابلوی اعلان برنامه ی تئاتر شهر انداخت.پوستر تئاتر "دایی مانیا" را دید.کار همیشه اش این بود که فقط تابلو را نگاه کند.تا به حال اما هیچ تئاتری ندیده بود.از در ورودی مترو داخل شد.جمعیت زیاد بود.وارد سکو که شد نگاهی به دو طرف سکوی خط 4 مترو کرد.با خودش می گفت چقدر جوان اینجاست.چقدر زیباست که مملکت ما سرشار از جوان است.چهره ی شسته و رفته ی بیشترشان و گاهی حرفهایشان را که می شنید و گاهی از کیف و کوله و کلاسورشان می فهمید دانشجو هستند.اینها را که می دید انگار امیدوارتر می شد به آینده ی کشور.آخر برای او مهم بود که چه بر سر این مملکت و نظام خواهد آمد.خودش هم هنوز جوان بود اما حالا جوانها را که می دید حس امید در دلش زنده می شد.چند لحظه بعد قطار آمد و همه برای رسیدن به مقصدشان راهی شدند.

ادامه مطلب

***************************************

*نامه‌ای به روح توافقنامه ژنو!

 

وبلاگ"طنزهای یک م.ر سیخونکچی"نوشت:

جناب روح توافقنامه ژنو

سلام علیکم!

آنچه مشاهده می‌کنید نامه جمعی از مردم ایران است که خطاب به شما نوشته شده است. پیش از آنکه سخن اصلی را آغاز کنیم از شما خواهشمندیم که سلام گرم ما را به دایی جانتان جناب روح توافقنامه‌ ترکمانچای برسانید. راستی پدربزرگ چطور هستند؟ روح توافقنامه ورسای حالش خوب است؟ از عمه خانم، جناب روح توافقنامه گلستان چه خبر؟ راستی شنیده بودیم هشت سالی حال پدرتان، آقای روح توافقنامه سعدآباد خوب نبود؛ کسالت رفع شده است؟ خب الحمد لله!

ادامه مطلب

****************************************

https://www.dana.ir/38943
ارسال نظر
نظرات