شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1394/05/21 شناسه خبر: 389966
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس :

روستا نشینان محور توسعه اقتصادی هستند/شخصیت های سیاسی از اهانت به مردم خودداری کنند

روستا نشینان محور توسعه اقتصادی هستند/شخصیت های سیاسی از اهانت به مردم خودداری کنند
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه روستائیان محور توسعه اقتصادی هستند، اظهار کرد: روستاییان به عنوان توسعه دهنده اقتصاد کشور محسوب می شوند لذا باید نگاه سرمایه داران به قشر مردمی تغییر کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حسین طلا، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه  هرمز  با اشاره به اهمیت و جایگاه روستانشینان گفت: در کشورهای جهان روستاییان به عنوان توسعه دهنده اقتصاد کشور محسوب می شوند لذا باید نگاه سرمایه داران به قشر مردمی تغییر  کند.

 
وی با بیان اینکه روستائیان محور توسعه اقتصادی است،اظهار کرد:روستاییان مرزنشین دربحث امنیت نقش مهمی دارند که با نبود امکانات، خدمات و تولید آسیب پذیر خواهند شد.

 

 

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود : ما در روستاهای کشور که از اجتماع زیادی زندگی می کنند باید جویای نخبگان کشور باشیم و در حوزه علم ، صنعت و ورزش از آحاد مردم استفاده کنیم.

 
وی با اشاره نقش روستاییان در انقلاب تصریح کرد:شخصیت سیاسی باید به گونه ای صحبت کنند که در دیگران را مورد اهانت قرار ندهند  چرا که خداوند به تمام انسان ها یک اندازه استعداد  عرضه کرده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/389966
ارسال نظر
نظرات