شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1394/08/16 شناسه خبر: 524739
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

بعضی از مسوولین کشوری به جای در کنار "خدا" بودن در کنار "کدخدا" بودن را بیشتر می پسندند!/ آمریکا به دنبال استحاله انقلاب در طول زمان است

بعضی از مسوولین کشوری به جای در کنار "خدا" بودن در کنار "کدخدا" بودن را بیشتر می پسندند!/ آمریکا به دنبال استحاله انقلاب در طول زمان است
نماینده مردم تهران گفت: این‌که تا به امروز امریکا نتوانسته به اهداف خود در ایران دست یابد دو علت دارد: اول وجود رهبری حکیم و فرزانه و دوم وجود مردمی بصیر و مقاوم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین طلا در گفت و گو با خبرنگار آناج به مسئله بزک چهره آمریکا اشاره کرده و اذعان داشت: آن چیزی که مقام معظم رهبری فرموده اند مبتنی بر  آموزه های دینی و آموزه های قرآنی ماست. روندی که تا به امروز انقلاب اسلامی طی کرده و تجاربی که بدست آورده به ما نشان می‌دهد که آمریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده است، گاهی اوقات شاید لازم باشد مروری بر گذشته خود داشته باشیم.

این نماینده مجلس نهم ادامه داد: در کودتای 28 مرداد که مرحوم مصدق به همراه آیت الله کاشانی صنعت نفت را ملی کرد به آمریکا اعتماد کرد که ثمره ی این اعتماد کودتای28 مرداد بود.

وی افزود: حمایت‌ های آمریکا از رژیم منحوس پهلوی، کشتار دژخیمانه ی 17شهریور57، حمایت از گروه‌های محارب و تجزیه طلب که مردم بی‌گناه را قربانی اهداف شوم خود کردند؛ حمایت از دولت عراق در طول8 سال نبرد با ملت ایران؛ بلوکه کردن اموال و همچنین ادامه ی تحریم ها تا به امروز؛ جلوگیری از دستیابی ملت ایران به حقوق حقه‌ی خود در حیطه‌ی علمی و فناوری؛ ترور دانشمندان هسته ای کشورمان؛ حمایت و ساماندهی کلیه عناصر معاند و اخلالگر  که نمونه‌ی آن در فتنه ی 88 مشهود بود مثال‌هایی از برخورد آمریکا با ملت ایران و نظام اسلامی است.

بعضی از مسوولین کشوری به جای در کنار "خدا" بودن در کنار "کدخدا" بودن را بیشتر می پسندند!

طلا با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن آمریکا اذعان داشت: در مقابل، هرگاه که دولتی اراده کرد تا با دولت آمریکا ارتباط برقرار کند به بدتربن وجه پاسخ گرفت. دولت آقای مصدق نمونه ای از این مورد در قبل از انقلاب و دولت اصلاحات نمونه ای در بعد از انقلاب محسوب می‌شود. هنگامی که آقای خاتمی بحث گفتگوی تمدنها را مطرح کردند دولت آمریکا ایران را محور شرارت نامید و خود را برای حمله به ایران آماده کرد.

وی ادامه داد: در همین گفتگوهای اخیر، نماینده ارشد امریکا فریب کاری را جزئی از DNA ملت ایران دانست. وقتی نگاه امریکا این‌گونه است پس لازم است تا بسیار مراقب باشیم.

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه آمریکا برای ایران نقشه کشیده است، گفت: آن چیزی که باید بدانیم این است که نه امریکا از خلق و خوی سابق خود دست برداشته است و نه ما – به برکت وجود رهبری –  از اصول خود دست کشیده ایم.

وی افزود: در مجموعه مسئولین کشور، هستند افرادی که فکر می‌کنند به جای در کنار خدا بودن باید در کنار کدخدا بود و این افراد بدانند که خداوند به همان کدخدا واگذارشان خواهد کرد و آینده خوبی برای آنها متصور نخواهد بود.

وی ادامه داد: موضوعی که باید به آن توجه کنیم این است که این دشمنی ها تمام نشده است بلکه شکل آنها عوض شده است. در حال حاضر  ما چندین جنگ با مجموعه‌ی استکبارجهانی داریم؛ جنگ اطلاعاتی، ورود تیم های بمب گذار، تهدید دانشمندان ما در داخل کشور، جنگ دیپلماتیک و مشکلاتی که برای سفرا و دیپلماتها و سفارتخانه های ما ایجاد میکنند ، جنگ اقتصادی و تحریم هایی که تا به امروز هم ملت ایران را درگیر آن کرده اند، جنگ علمی و مانع شدن آنها برای دستیابی جوانانمان به علم و تکنولوژی روز و در نهایت جنگ فرهنگی که165 رسانه و ماهواره ی فارسی زبان اعتقادات، اخلاقیات، خانواده و رسومات این مردم را هدف قرار داده اند، نمونه‌هایی از این دشمنی‌هاست.

 اگر مذاکره کنندگان نتایجی بدست آوردند به خاطر مقاومت ملت و دولت در سال های قبل بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب، اذعان داشت: به‌ فرموده مقام معظم رهبری، اگر آمریکا می‌توانست ایران را با خاک یکسان کند لحظه‌ای درنگ نمی‌کرد. علت این‌که تا به امروز نتوانسته ذره ای خاک ایران را مورد تهدید قرار دهد مقاومت ملت ایران و ناتوانی امریکا در مقابل این مقاومت است. اینکه دیپلماتهای ما در 2 سال اخیر پای میز مذاکره رفتند و نتایجی بدست آوردند به مقاومت ملت و دولت در سالهای قبل برمی‌گردد و اِلا همین تیم در سال82 هم پای میز مذاکره رفت ولی نتیجه ای که بدست اورد پلمپ تاسیسات هسته‌ای بود.

آمریکا به دنبال استحاله انقلاب در طول زمان است

این نماینده مجلس ادامه داد: آخرین حربه‌ای که امریکا می‌تواند داشته باشد استحاله‌ی انقلاب در طول زمان است. امریکا با نفوذ خود قصد دارد فرهنگ و ذائقه ملت ما را عوض کند. جنگ سرد نمونه ی بارزی بر این مدعاست. تنها علت پیروزی امریکا در جنگ سرد وجود “رادیو آزادی” بود. این رادیو با هدف دیکته کردن نوع نگاه مردم بلوک غرب به مردم بلوک شرق با موفقیت به اهداف خود دست یافت و در ادامه هم برای نفوذ کتابه نوشتند و کتابخانه ها درست کردند. در شرایط کنونی نیز165 رسانه به هدف تغییر و استحاله‌ای این چنین، به‌کار گرفته شده اند. این‌که تا به امروز امریکا نتوانسته به اهداف خود در ایران دست یابد دو علت دارد: اول وجود رهبری حکیم و فرزانه و دوم وجود مردمی بصیر و مقاوم است.

وی افزود : یکی از خصوصیات انقلاب ما این است که عامه ی مردم از بصیرت برخوردار هستند و همین امر باعث عدم موفقیت امریکا در رسیدن به اهداف خود  شده است.

حسین طلا در پایان با اشاره به جنایت های آمریکا اظهار داشت: آن چیزی که جوانان ما باید بدانند این است که تاریخ را مطالعه کنند تابینند که نتیجه ی حمایت امریکا از گروه های مسلح بعد از انقلاب اسلامی به خاک و خون کشیده شدن 17هزار نفر از ملت ایران است. بدانند که در نتیجه ی حمایت امریکا از عراق و وقوع جنگ تحمیلی و ادامه ی آن در طی 8سال،213هزار شهید در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی در خون خود غلتیدند و در تاریخ ایران در 200 سال گذشته  این جنگ تنها جنگی است که در طی آن حتی یک وجب از خاک ایران جدا نشد که به ازای هر وجب از این خاک7قطره خون ریخته شداما وجبی از آن بدست دشمن نیفتاد.

وی ادامه داد: بدانند که آرامش و پیشرفت کنونی کشورمان مرهون همان رشادتها و ازخود گذشتگی‌های شهدای والا  قدر ماست. آنها جان خود را دادند تا استقلال، آزادی وامنیت را به ما هدیه کنند و  وظیفه ی ماست که با پافشاری بر اصول آنها که همان اصول و آموزه های دینی و تمدنی ماست پاسدار خونشان باشیم.

 
 
انتهای پیام/پ

 

https://www.dana.ir/524739
ارسال نظر
نظرات