شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1394/08/21 شناسه خبر: 529733
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس:

دهان آذری ها خوشبو به یاابوالفضل(ع) بوده و عشق به ائمه اطهار(ع)سند افتخار ماست/مسائل داخلی ما ربطی به دشمنان ندارد

دهان آذری ها خوشبو به یاابوالفضل(ع) بوده و عشق به ائمه اطهار(ع)سند افتخار ماست/مسائل داخلی ما ربطی به دشمنان ندارد
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: عشق ما آذری ها ائمه اطهار(ع) بوده و هرکسی در هرکجایی که باشد و به ائمه اطهار(ع) اهانت کند، چشم او را کور کرده و پاسخ محکمی به آنها می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ، مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با محکوم کردن اهانت به ائمه اطهار(ع) در شبکه گوناز تی وی کشور آذربایجان، اظهار کرد: قلب آذری ها و ترک زبانان ایران به عشق ائمه اطهار(ع) می تپد و عشق و ارادت این مردم در عزاداری امام حسین(ع) و ائمه اطهار(ع) زبانزد خاص و عام است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دهان آذری ها و ترک زبانان ایران خوشبو به ذکر ائمه اطهار(ع) و یا ابوالفضل(ع) است، افزود: عشق ما آذری ها، یازهرا(س)، یا حسین(ع)، یا ابوالفضل(ع) و ائمه اطهار(ع) بوده و هست و هرکسی در هرکجایی که باشد و به ائمه اطهار(ع) اهانت کند، چشم او را کور کرده و پاسخ محکمی به آنها می دهیم.

وی با بیان اینکه آذری ها با تاسی از شعار"هیهات من الذله" امام حسین(ع)، هرگز اجازه خودنمایی به دشمنان اسلام و قرآن را نمی دهند، گفت: غلام ترک اهل بیت بودن، سند افتخار آذری ها و ترک زبانان ایران اسلامی است که در عالم بی نظیر بوده و مردم دنیا به آن غبطه می خورند.

عیسی زاده با اشاره به اینکه عشق و ارادت به ائمه اطهار(ع) در نزد مردم آذری و ترک ایران سن و سال نمی شناسد، تصریح کرد: حتی "گوجا تورک لر" هم که کمر آنها خم شده از ائمه اطهار(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) مدد می جویند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم شفاعت ائمه اطهار(ع) و حضرت سیدالشهدا(ع) در این عالم و در روز قیامت شامل حال ما نیز شود، اظهار کرد: هتاکان و جسارت کنندگان به ائمه اطهار(ع) باید در نزد خداوند متعال و مردم آذربایجان پاسخگو باشند و به سزای اعمال خود برسند.

وی با اشاره به اینکه ما خودمان بهتر می دانیم چگونه با خاطیان و عوامل اهانت به قومیت ها برخورد کرده و تسویه حساب کنیم، گفت: ما هرگز به دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) اجازه خودنمایی نداده و با آنها سر سازش نداریم و اگر کسی بخواهد به مقدسات جسارت کند، پاسخ محکمی به وی می دهیم.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/529733
ارسال نظر
نظرات