شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1394/10/02 شناسه خبر: 590910
حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی:

اصلاح سبک زندگی و خانواده با تبلیغ چهره به چهره و قلم/ اختتامیه همایش جمعیت در کرج

اصلاح سبک زندگی و خانواده با تبلیغ چهره به چهره و قلم/ اختتامیه همایش جمعیت در کرج
طلاب خواهر این توانمندی را دارند تا با بهره مندی از منبر تبلیغ چهره به چهره و قلم، در تغییر و تصحیح نگرش در خصوص افزایش جمعیت، اصلاح سبک زندگی و خانواده، گام های موثری بردارند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هادیان البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران درباره فلسفه برگزاری همایش جمعیت، خانواده و سبک زندگی در حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: سیاست تحدید نسل در برهه ای از تاریخ در کشور اجرا شد و اهداف آن نیز در سال ۱۳۷۱ محقق شد. ولی از سال ۱۳۷۱ به بعد با توجه به تغییر شرایط و نیاز کشور باید سیاست دولت و مردم از شعار فرزند کمتر به تفکر افزایش جمعیت تغییر و هدایت می شد که متاسفانه مورد غفلت واقع شد.

وی با اشاره به اهمیت پرورش نسل جوان عالم، پر نشاط و پویا به عنوان ضروری ترین سرمایه کشور خاطرنشان کرد: طلاب خواهر این توانمندی را دارند تا با بهره مندی از منبر تبلیغ چهره به چهره و قلم، در تغییر و تصحیح نگرش در خصوص افزایش جمعیت، اصلاح سبک زندگی و خانواده، گام های موثری بردارند.
وی افزود: با توجه به اینکه موضوع افزایش جمعیت در استان البرز مانند دیگر استانها نیاز به تحقیق و پژوهش دارد تا سیاست افزایش جمعیت مبتنی بر واقعیت ها و شرایط کنونی جامعه برنامه ریزی شود و قابلیت اجرایی داشته باشد برای همین قرار شد تا این همایش با هدف ارتقای علمی و بینشی صحیح طلاب و افزایش روحیه پژوهش برگزار شود.
وی گفت: تا این لحظه با استقبال طلاب خواهر برای شرکت در فراخوان همایش جمعیت، سبک زندگی و خانواده روبرو شدیم و پس از بررسی مقالات ارسالی در کمیته داوری، در همایش جمعیت، سبک زندگی و خانواده که با حضور تعدادی از مسئولان حوزه علمیه قم و استان که ۱۰ دی ماه امسال در مرکز مدیریت استان برگزار خواهد شد مقالات برتر معرفی شده و از آنها تقدیر خواهد شد.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در پایان از انتشار مقالات برتر در سایت حوزه علمیه خواهران استان البرز و تعدادی از روزنامه های استانی به صورت سلسله مقالات خبر داد.

انتهای پیام/رض

https://www.dana.ir/590910
ارسال نظر
نظرات