شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1394/10/09 شناسه خبر: 598323
با اعتبار 325 میلیارد ریال؛

3 پروژه محور‌های مواصلاتی استان زنجان به بهره‌برداری رسید

3 پروژه محور‌های مواصلاتی استان زنجان به بهره‌برداری رسید
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به شناسایی و رفع مشکلات نقاط حادثه خیز در محور‌های استان زنجان گفت: 3 پروژه از طرح‌های مهم ساماندهی نقاط حادثه‌خیز زنجان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کلیم الله وثوق در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به پروژه‌های تقاطع غیر همسطح نورین به ابهر و تقاطع غیر همسطح بناب اظهار کرد: در این بخش از محور‌ها مشکلاتش برطرف شده و به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: تعریض پلیس راه زنجان- طارم به نیز با رفع مشکلات آن به بهره برداری رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خاطر نشان کرد: پروژه‌های تقاطع غیر همسطح بناب و تکمیل عملیات تقاطع غیر همسطح نورین ابهر و بهسازی و تعریض محور پلیس راه زنجان- سه راهی طارم از اقدامات مهم دردست کار اداره کل راه وشهرسازی استان زنجان است.

وی خاطر نشان کرد: به علت حادثه خیز بودن این تقاطع‌ها در این محور بسیار حائز اهمیت است.

وثوقی افزود: پروژه تقاطع غیر همسطح بناب شامل احداث یک دستگاه پل به دهانه 7.36 متر به همراه رمپ و لوپ‌های مربوطه بطول 7.4 کیلومتر و اعتباری بالغ بر 95 میلیارد ریال از سال 87 آغاز و اکنون به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: عملیات تقاطع غیر همسطح نورین ابهر که شامل دو دستگاه پل دو دهانه 5.18 متری و 4.3 کیلومتر مسیر مستقیم و رمپ و لوپ بوده با اعتبار 110میلیارد ریال از سال 86 آغاز شده بود که به اتمام رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: همچنین بهسازی و تعریض محور پلیس راه زنجان‌- سه راهی طارم به طول تقریبی 8 کیلومتر با اعتیار 120میلیارد ریال که از سال88 آغاز شده و هم اکنون به بهره برداری کامل رسیده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/598323
ارسال نظر
نظرات