شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 06:50 منتشر شده در مورخ: 1394/10/24 شناسه خبر: 613141

واکنش کلوپ به تساوی مقابل ارسنال

واکنش کلوپ به تساوی مقابل ارسنال
سرمربی تیم فوتبال لیورپول گفت: : ما سزاوار تساوی بودیم دو گل خیلی آسان خوردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یورگن کلوپ معتقد است که لیورپول عملکرد کاملی در بازی با آرسنال ارائه نداده است.

یورگن کلوپ پس از بازی با آرسنال گفت:

لیورپول بازی چشمگیری را برابر آرسنال به نمایش گذاشت و هفتاد درصد بازی را بهتر از حریفشان بوده اند. همچنین او شرح داد که تیمش چگونه اینقدر راحت گل میخورد.

فرمینیو در نیمه اول دو بار لیورپول را پیش انداخت ولی آرون رمزی و ژیرو خیلی سریع به دو گل او پاسخ دادند و لیورپول در واپسین دقایق توسط گل جو الن به تساوی برابر صدر نشین لیگ جزیره دست یافت تا اینکه مردان کلوپ به رده نهم جدول سقوط کنند.

او در این باره گفت:

 در هفتاد درصد بازی ما واقعا برتر از آرسنال بودیم و موقعیت ها و شانس ها گلزنی زیادی ایجاد کردیم و برای آرسنال مشکل ساز بودیم.

به نظرم ما شایسته تساوی در این بازی دیدنی بودیم.ما از کسب یک امتیاز برابر آرسنال راضی هستیم. من در فرصت کم فکر کردم که باید پیروز میدان باشیم ولی بعد از فکر کردم ما باید بازنده میدان می بودیم.

وی ادامه داد:

قطعا در طول بازی من اشتباهات تیم را دیدم و بازی در لحظات آخر بسیار سخت شده بود؛ باران، برف و همه چیز. ولی ما به خوبی درستش کردیم. واضحه که شما در لحظات پایانی نمیتوانی بهتی بازی ات را به اجرا بگذاری پس لازم است که ببینید ما چه کردیم. یک توپ خوب برای کریستین و ک ضربه سر خوب و جو سزاوار این گل بود.

کلوپ در ادامه گفت:

در این لحظه یک انفجار رخ داد. اما پس از سوت پایان شما نمی توانی از یکی دو تا چیزی که خوب نبودند چشم پوشی کنید. شما باید درباره این پیش از بازی بعدی حرف بزنی انجامش بدی.

کلوپ درباره جدال هیجان انگیزش با توپچی ها گفت:

ما بازی را خوب شروع کردیم و فوتبال خوبی بازی کردیم. این به همه ی ما نشان داد که چگونه توانستیم خوب باشیم. ما باید تلاش بیشتری کنیم از جمله رو سازماندهی تیمی خود و یک سری مشکل کوچک دیگر داریم که با تمرکز حل می شود.

وی در پایان گفت:

ما دو گل بسیار آسان دریافت کردیم ولی در عوض برای به ثمر رساندن گل های خود بسیار تلاش کردیم والبته ما با یک پاس خوب، هد خوب و شوت عالی به گل رسیدیم و هیچ کس نمی تواند شک کند که سزاوارش نبودیم.

hkjiانتهای پیام/

https://www.dana.ir/613141
ارسال نظر
نظرات