شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1394/12/12 شناسه خبر: 666721
در پیامی از سوی یک اصولگرا که وارد مجلس نشد، می‌خوانیم:
در منطق ما شکست وجود ندارد/دست مریزاد و آفرین بر ملت ایران
احترام، ادب و اخلاق محوری برخی از کاندیداهای مجلس که در کرسی‌نشین مجلس نشدند، قابل تحسین است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آوای سیدجمال؛ انتخابات پنجمین دوره از مجلس خبرگان و دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی چند روزی گذشته است و در رقابتی سنگین هم افراد اصولگرا و هم اصلاح طلبان پای کار آمدند؛

مردم نیز که پیروز واقعی این میدان و مسابقه بزرگ بودند، سنگ تمام گذاشتند و بیشتر ازهمه حضور و مشارکت میلیونی داشتند و البته بنا به گفته رهبرمان انتخاب اصلح هم مهم بود.

در این میدان بزرگ انتخابات اصولگرایان و اصلاح طلبانی از ورود به جایگاه مجلس و نشستن بر صندلی پر از مسئولیت بازماندند و البته باید به آنان هم که در این عرصه حضور پیدا کردند، گفت که پیروز میدان آنان نیز هستند چرا که گام مهم در انتخابات حضور در انتخابات و تایید صلاحیت‌هایشان بود.

امروز که حدود پنجمین روز بعداز انتخابات را سپری کردیم، به یک نکته مهم می‌پردازم که در نوع خود بی نظیر است و آن پیامی است که رهبر انقلاب از حضور و مشارکت مردم در انتخابات داشتند.

در این پیام آمده است که «سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه و مصمّم ایران را به پیروزی رسانید؛ آنان توانستند برای سی و ششمین بار از آغاز انقلاب اسلامی، در انتخاباتی سراسری، با عزم راسخ و شور و نشاط به‌یادماندنی، حضور یابند و سرنوشت کشور را در مقطع قانونی، رقم زنند؛»

رهبر انقلاب همچنین خطاب به مسئولان کشور چه انتخاب‌شوندگان برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و چه دارندگان مناصب اجرایی در قوای دیگر و چه دیگر مسئولان در سازمانها و نهادها، یادآور شدند که سپاسگزاری شایسته را در خدمت صادقانه به مردم و کشور و نظام اسلامی محقق سازند؛ ساده‌زیستی، پاکدستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت، ترجیح منافع ملی بر خواسته‌های شخصی و جناحی، ایستادگی شجاعانه در برابر مداخلات بیگانه، واکنش انقلابی به نقشه‌های بدخواهان و خائنان، منش جهادی در اندیشه و عمل، و در یک جمله: کار برای خدا و در راه خدمت به خلق خدا را، برنامه دائمی خویش در دوران این مسئولیت بدانند و به هیچ قیمت از آن تخطی نکنند.

به دنبال این پیام دلنشین رهبری به ملت ایران، اصولگرایانی که اخلاق محوری در کارشان بود و حتی به منصب و مقام و کرسی نشین مجلس نشدند، از طرق مختلف از مردم قدردانی کردند و ایشان نشانه این است که چه کرسی نشین مجلس میشدند و چه نشدند، مردم را احترام گذاشته اند و همین یعنی اخلاق محوری که انقلاب و نظام و جامعه اسلامی ما میخواهد.

یکی از اصولگرایانی که چه کرسی نشین مجلس باشد و چه نباشد، مردم را روی چشم خود میگذارد و زمانی که امام جمعه اسدآباد بودند، این مهم را به عینه دیدیم، حجت تالاسلام زادسرجیرفتی است که در پیامی که ایشان از طریق سایت شخصی، شبکه اجتماعی و دست نوشته هایی از مردم قدردانی کرده است را می‌بینیم:

زادسرجیرفتی: «در پاسخ به درد دل دوستان چون کوه این بنده کوچک خدا. در روزگاری که زادسر گفتن جگر شیر می خواست مقاومت کردند و گفتند و نوشتند زادسر.

درود خدا بر یاوران زادسر

آفرین، دست مریزاد، فدای شما بشوم

☆☆☆☆☆

دوستان چون کوه سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

زادسر کسی نیست

شما به آرمان های علوی و عاشورایی لبیک گفتید و بنده به دستور شما عمل کردم

نگران نباشید

در منطق ما شکست وجود ندارد.

اهداف علوی همچنان استوار و پابرجاست.

شما که به وظیفه عمل کردید موفق هستید

برای پیامبران و امامان معصوم علیهم السلام جوک درست کردند و تهمت زدند و دروغ گفتند چه رسد به امثال این حقیر ... !

☆☆☆☆☆

شرح حال زادسرجیرفتی در محضر خداوند متعال با استعانت از خواجه ی شیراز علیه الرحمه:

... ☆ حاشا که من از جور و جفای تو بنالم

بیداد لطیفان همه لطف است و کرامت ...☆

فدای امثال شما بگردم که چاره ای جز تحمل لوم اهل ملامت را ندارید، اما شاعر فرموده است:

مرد خدا که خدمت به خلق خدا کند

پروا کی از ملامت اهل ریا کند

مرد خدا به مصلحت خلق متکی است

کی مرد مصلحت به فریب اتکا کند

مکر و فریب حیله ی نامرد مردم است

نامرد حیله بازد و مردی رها کند»

در پا یان امیدواریم که دیگر کاندیداهایی که چه اصولگرا و چه اصلاح طلب منتخب مردم در این دوره نشدند ، قدردان حضور و مشارکت مردم عزیز باشند، چرا که نباید فراموش کنند هر چه دارند از مردم دارند.

انتهای پیام/رض

 

http://dana.ir/666721
ارسال نظر
نظرات