شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1394/12/13 شناسه خبر: 667821
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تفت:

تفتی‌ها منتظر نمایشگاه بهاره نباشند/ امسال طرح فروش «فوق‌العاده» داریم

تفتی‌ها منتظر نمایشگاه بهاره نباشند/ امسال طرح فروش «فوق‌العاده» داریم
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تفت گفت: نمایشگاه بهاره امسال در تفت برگزار نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، از برگزار نشدن نمایشگاه بهاره در سال جاری خبر داد.

حمیدرضا دهقانی افزود: بازار، امروز نیاز به برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه شب عید ندارد و در هیچ‌یک از کالاهایی که موردنیاز مصرف‌کنندگان در ایام پایانی سال و نوروز ۹۵ است، با کمبود مواجه نیستیم که قرار باشد باعرضه مستقیم کالا، مایحتاج مردم را برطرف کنیم.

وی بابیان اینکه اهدافی که از برگزاری نمایشگاه‌ها انتظار می‌رفت تحقق‌نیافته، اذعان داشت: بنا بر صلاحدید وزارتخانه، امسال نمایشگاه بهاره برگزار نخواهد شد تا حمایت اصلی از مغازه‌داران صورت بگیرد.

 این مقام مسئول در مورد طرح جایگزین این نمایشگاه برای رفاه حال شهروندان گفت: با توجه به رکودی که در بازار به دلایل مختلف وجود دارد؛ برای رونق بازار شب عید، طرح جایگزین نمایشگاه بهار در سطح شهر با عنوان فروش فوق‌العاده اجرا خواهد شد و فروشگاه‌های مختلف تا ۱۵ درصد تخفیف  واقعی با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت، اجناس خود را در معرض فروش می‌گذارند.

دهقانی در رابطه بانام این فروشگاه‌ها گفت: نام فروشگاه‌هایی که برای این طرح اعلام آمادگی کنند؛ متعاقباً با نصب بنر و پارچه و همچنین اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌ها و سایت‌ها مکان‌های موردنظر به اطلاع همشهریان خواهد رسید.

انتهای پیام/م*

 

https://www.dana.ir/667821
ارسال نظر
نظرات