شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1394/12/23 شناسه خبر: 677595

اخبار کوتاه از پرسپولیس

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تا پایان سال جاری تشکیل جلسه نخواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  برانکو ایوانکوویچ و علی‌اکبر طاهری عصر روز شنبه جلسه دو ساعته‌ای را با یکدیگر برگزار کرده و در مورد مسائل مختلف از جمله بحث تمدید قرارداد برخی بازیکنان و خود برانکو و همچنین برگزاری اردوی سرخپوشان در عمان به بحث و گفت‌وگو نشستند.

* جری بنسون مهاجم هندوراسی پرسپولیس منتظر بلیت از سوی فدراسیون کشورش است تا به اردوی تیم ملی هندوراس بپیوندد. او قرار است در این سفر خانواده‌اش را هم از ایران ببرد تا فرزند جدیدش در هندوراس به دنیا بیاید.

* طاهری بابت برد پرسپولیس مقابل صبا نفری 5 میلیون تومان پاداش برای نفرات اصلی تیمش در نظر گرفته و مابقی نفرات رقم کمتری را دریافت خواهند کرد.

* با اعلام پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره این باشگاه تا پایان سال جاری نشستی را برگزار نخواهد کرد و اعضای آن قرار است سال آینده و بعد از تعطیلات رسمی عید نوروز با یکدیگر جلسه داشته باشند.

* تمرین نوبت صبح فردا (دوشنبه) پرسپولیس ساعت 10 در زمین شماره 2 ورزشگاه ازادی برگزار خواهد شد. همچنین قرار است در نوبت عصر سرخپوشان در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ستارگان هنر و موسیقی بروند.

انتهای پیام/بخ

https://www.dana.ir/677595
ارسال نظر
نظرات