شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1395/01/22 شناسه خبر: 699358
پیگیری مطالبات مردم؛

تبعات تخریب و رها شدن یک مدرسه در خیابان شریعتی کرمانشاه/ شهرداری: اهالی محل اعتراض کنند رسیدگی می کنیم

تبعات تخریب و رها شدن یک مدرسه در خیابان شریعتی کرمانشاه/ شهرداری: اهالی محل اعتراض کنند رسیدگی می کنیم
سال هاست که مدرسه ای در محله شریعتی توسط آموزش و پرورش تخریب و رها شده و همین امر موجبات نارضایتی اهالی این محله را فراهم کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصاد، حدود 10 سال پیش در محله شریعتی کوچه خداداده کوی میرزایی مدرسه ای قدیمی به نام واثقی توسط آموزش وپرورش وقت تخریب و رها شد. 

 

در این میان پس از مراجعه های مکرر اهالی محله و اعتراض به امر رها سازی، برخی از مسئولان این امر را مشکل مردم محله دانسته و به مردم پیشنهاد دادند در صورتی که ناراضی هستند به صورت هفتگی مسئولیت نظافت فضای مذکور را به عهده گیرند.

 

در همین راستا اهالی این محله با ارسال نامه ای به شهردار جدید خواستار سرکشی شهردار و رسیدگی به موضوع مذکور شدند تا شهرداری بر اساس قانون  آموزش و پرورش را ملزم به دیوار کشی منطقه تخریب شده کند.

 

همچنین تعدادی از ساکنین محله شریعتی کرمانشاه در تماس هایی با شبکه اطلاع رسانی مرصاد از مشکلات این محله شکایت داشته و خواستار رسیدگی به آن شدند.

 

تصاویری که از سوی این ساکنین برای شبکه اطلاع رسانی مرصاد ارسال شده است نشان دهنده آلودگی و عدم جمع آوری زباله های این منطقه است.

 

 

در حال حاضر این مکان که در مجاورت ده ها و صدها خانه مسکونی قرار دارد به محلی برای انباشت زباله و استعمال مواد مخدر توسط معتادین تبدیل شده است و تاکنون اقدامی از سوی شهرداری نیز انجام نشده است.

 

 

شبکه اطلاع رسانی مرصاد در راستای رسیدگی به مشکلات مردم، این موضوع را از طریق شهرداری پیگیری کرد.

 

شهرداری: رسیدگی به مشکل مردم پس از دریافت نامه اعتراض

 

کرمی شهردار منطقه چهار کرمانشاه به خبرنگار مرصاد گفت: نامه اعتراض اهالی محل را دریافت نکرده ایم.

 

وی افزود: در بهمن ماه به دلیل ریزش مدرسه، اهالی خواستار بازگشایی مسیر کرده بودند و تاکنون شکایتی از رها سازی مدرسه دریافت نکرده ایم.

 

شهردار منطقه 4 تصریح کرد: پس از دریافت نامه اعتراض آمیز مردم با آموزش و پرورش مکاتبه و اقدامات لازم برای رفع مشکل مذکور به عمل می آید.

انتهای پیام/م

https://www.dana.ir/699358
ارسال نظر
نظرات