شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:23 منتشر شده در مورخ: 1395/02/11 شناسه خبر: 720198
فرماندار دلگان خبر داد؛

توزیع کلاه ایمنی رایگان بین موتورسیکلت سوران دلگان

توزیع کلاه ایمنی رایگان بین موتورسیکلت سوران دلگان
فرماندار دلگان گفت: به منظور کمک به نهادینه شدن فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی برای موتور سواران، 200 عدد کلاه ایمنی در این شهرستان بصورت رایگان اهدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دلگان پرس،طی آئینی با حضور مسئولان و دهیاران شهرستان دلگان تعداد 200 کلاه ایمنی بین موتورسیکلت سواران دلگان توزیع شد.

هوشنگ بامری فرماندار دلگان در این خصوص اظهار کرد: به منظور کمک به نهادینه شدن فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی برای موتور سواران، 200 عدد کلاه ایمنی تهیه و به موتور سواران در این شهرستان بصورت رایگان اهدا شد.

وی با اشاره به اینکه کلاه های ایمنی با هماهنگی اداره حمل و نقل پایانه ها و پلیس راهنمایی و رانندگی تهیه شده اند افزود: این طرح بصورت نمادین اجرا شده است تا گذاشتن کلاه ایمنی در شهرستان دلگان توسط کلیه راکبین موتورسیکلت اجرا شود.

فرماندار دلگان تصریح کرد:درصد بسیار بالایی از تلفات ناشی از تصادفات موتورسیکلت در شهرستان دلگان، ناشی از نداشتن کلاه ایمنی است و طبق آمارها بیشترین آسیبهای وارده به راکبین موتورسیکلت در هنگام واژگونی و تصادفات در ناحیه سر می باشد، پس گذاشتن کلاه ایمنی تاثیر زیادی در کاهش مصدومیت ناشی از تصادفات دارد.

هوشنگ بامری خاطر نشان کرد: امیدواریم با اجرای چنین طرح هایی در آینده شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در این بخش باشیم.

انتهای پیام/گ

https://www.dana.ir/720198
ارسال نظر
نظرات