شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:06 منتشر شده در مورخ: 1392/05/19 شناسه خبر: 7261
اتفاقی عجیب در بیمارستان دهدشت

بیماری که بر اثر شکستگی پا دارفانی را وداع گفت!

بیماری که بر اثر شکستگی پا دارفانی را وداع گفت!
روز گذشته اتفاقی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت رخ داد که شاید کمی عجیب به نظر برسد. بیماری که بر اثر تصادف و شکستی پا به بیمارستان مراجعه کرده بود پس از ۴ روز معطلی و عدم معالجه موثر جان خود را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، مرحوم عذرا تازش، ۳۵ ساله، متاهل و ساکن دهدشت که بر اثر عبور خودرو از روی پای خود دچار شکستگی در ناحیه ساق پا شده بود و به گفته برادر این مرحوم پس از مراجعه به بیمارستان و تقاضای معالجه با تعلل ۴ روزه مواجه شده که این امر منجر به فوت این بیمار می گردد.


برادر مرحوم در این ارتباط گفت: در روز ۱۳ مرداد با تصادفی که برای مرحوم بوجود آمد و منجر به شکستگی ساق پای او شد، بلافاصله وی را به بیمارستان امام خمینی دهدشت منتقل کردیم که با یک پانسمان ساده بر روی پای مرحوم، وی را به بخش داخلی برای نوبت جراحی فرستادند.


وی ادامه داد: ۴ روز بعد یعنی در روز ۱۶ مرداد ساعت ۱۰ صبح مرحوم را به اتاق عمل برده و تنها پس از دقایقی به ما اطلاع دادند که بیمار فوت کرده است.


این برادر داغدار می گوید: طبق گفته شاهدان عینی در اتاق عمل، بیمار اول بیهوش شده و با شوک الکتریکی به هوش آمده و متاسفانه در بیهوشی مجدد از دنیا می رود و پزشکان علت اولیه مرگ را “آمبولی ریوی” یا همان بازگشت خون به ریه عنوان کرده اند، و این در حالی است که مرحوم سابقه هیچ گونه بیماری نداشته است.


وی اضافه کرد: ما معتقدیم که این مرگ فقط و فقط در اثر سهل انگاری و تعلل پزشکان و عوامل بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت اتفاق افتاده و به همین منظور با شکایت از پزشک و عوامل اتاق عمل، تقاضای کالبد شکافی کردیم که قرار است نتیجه اولیه تا ده روز دیگر در اختیار خانواده مرحوم قرار گیرد و نتیجه نهایی نیز طی دوماه آینده اعلام خواهد شد.


برادر مرحوم که در مرگ خواهر خود بسیار متاثر بود گفت: هر چند که دیگر خواهر من زنده نخواهد شد، ولی امیدوارم با رسانه ای شدن این موضوع و حساس شدن افکار عمومی نسبت به وضعیت بهداشتی و درمانی در شهر دهدشت، هم مسئولان به فکر چاره ای باشند و هم دیگر شاهد این اتفاقات در شهرستان کهگیلویه و شهر دهدشت نباشیم.


منبع:سایت استان کهگیلویه و بویر احمد

انتهای پیام/ن

https://www.dana.ir/7261
ارسال نظر
نظرات
پرستار
1392/05/19 - 23:50
پاسخ
دوست عزیز ضمن عرض تسلیت به شما و خانواده بزرگوارتان متاسفانه برای اطلاع شما می گویم که عارضه آمبولی یکی از شایعترین عوارض جراحی های ارتوپدی به شمار می آید و قابل پیشگیری نیست . تقدیر خدا برای شما و خانواده محترمتان اینگونه بوده . روحش شاد باد . انشالله که خداوند به شما و خانوده محترم صبر عطا فرماید .
rateup 0
ratedown 3
ارسال نظر
ایمان
1392/05/20 - 11:05
پاسخ
دوست عزیز با عرض تسلیت ولی تو بیمارستانای ما ادم سالم بره جنازش میاد بیرون چه برسه به این مرحوم که پاش شکسته بود. به بیمارستان محله ما میگن کشتارگاه!!!!!! شکایت نکن صدات به هیچ جا نمیرسه...
rateup 3
ratedown 1
ارسال نظر