شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1395/02/20 شناسه خبر: 730507
رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر؛

بزرگترین خانه کشتی شهرستان ری در باقرشهر افتتاح می‌شود

بزرگترین خانه کشتی شهرستان ری در باقرشهر افتتاح می‌شود
یوسف پناهنده رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر گفت: بزرگ‌ترین خانه کشتی شهرستان ری،همزمان با هفته دولت در باقرشهر افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از باقرشهرنیوز  یوسف پناهنده رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر گفت: بزرگ‌ترین خانه کشتی شهرستان ری، همزمان با هفته دولت در باقرشهر افتتاح می شود.

پناهنده ،با اشاره به اینکه افتتاح خانه کشتی باقرشهر یکی از بزرگترین پروژه‎های اداره ورزش و جوانان استان تهران محسوب می‎شود، بیان کرد: با افتتاح خانه کشتی باقرشهر، قادر به میزبانی از بزرگترین رویدادهای ورزشی کشوری و حتی بین المللی خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: تکمیل زیرساخت‌های این مجموعه ورزشی که با هدف افزایش و توسعه فضاهای ورزشی شهرستان صورت گرفته، بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت که تا به اینجای کار بیش از ۴۰۰ میلیون تومان در این پروژه هزینه شده و با توجه به هماهنگی ها و اقدامات صورت گرفته، موفق به اخذ ۶۰۰ میلیون تومان دیگر از اداره ورزش و جوانان شده ایم تا در ساخت این پروژه بزرگ ملی با مشکلات مالی مواجه نشویم.

وی ادامه داد: خانه کشتی باقرشهر واقع در ضلع شمالی بوستان عطر سیب و در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع ایجاد شده که فضای مفید سالن، حدود ۱۱۰۰ متر مربع است.

 

DSC_0037

 

رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر اظهار داشت: این مجموعه ورزشی دارای سالن‎های جانبی بدنسازی، دفتر هیئت، پارکینگ و سرویس‎های بهداشتی مناسب و همچنین سیستم گرمایشی و سرمایشی با نورپردازی استاندارد بین المللی است.

این مقام مسئول گفت: خانه کشتی باقرشهر که یکی از بزرگترین سالن‎های کشتی استان تهران است، با ظرفیت چندین تشک کشتی و مجهز به وسایل بدنسازی و ورزشی با امکانات مناسب، همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان استان تهران و شهرستان ری و همچنین مسئولان باقرشهری به همراه جامعه ورزشی منطقه افتتاح می‎شود.

 

DSC_0054

 

پناهنده در پایان ضمن تشکر از زحمات و حمایت های همه جانبه مسئولین در تکمیل این پروژه ملی،خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های اداره ورزش و جوانان باقرشهر در ۶ ماهه اخیر، تکمیل این سالن ورزشی بود که خوشبختانه با حمایت های همه جانبه شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر و همچنین مسئولین شهرستان به ویژه جناب آقای مجتبی جانعلی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، انشالله می توانیم خدمتی ماندگار به جامعه ورزشی باقرشهر داشته باشیم.

انتهای پیام/رض

https://www.dana.ir/730507
ارسال نظر
نظرات