شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:15 منتشر شده در مورخ: 1395/05/07 شناسه خبر: 831021

میرگلوبیات، مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی شد

میرگلوبیات، مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی شد
طی حکمی از سوی مهندس افراشته معاون اجرایی رییس مجلس، شهلا میرگلو بیات (نماینده سابق ساوه و زرندیه در مجلس) مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نارخبر، طی حکمی از سوی مهندس افراشته معاون اجرایی رییس مجلس، شهلا میرگلوی بیات مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی شد.


در متن حکم منتشره از از خبرگزاری خانه ملت آمده است: به موجب این ابلاغ و با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، به پست مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی ردیف سازمانی 42011001 منصوب می‌شوید تا نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمائید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قرار دادن تقوای الهی و توجه به موازین شرعی و قانونی در انجام وظایف محوله و پیشبرد اهداف و برنامه‌های مجلس شورای اسلامی موید و منصور باشید.


گفتنی است که شهلا میرگلوی بیات جراح و متخصص زنان و دارای بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان است و  ریاست بیمارستان شهید مدرس، بیمارستان هفده شهریور ساوه، عضو هیئت مدیره نظام پزشکی ساوه و رییس بدوی انتظامی نظام پزشکی ساوه از سوابق اجرایی وی است.

 میرگلوی بیات نمایندهٔ دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ ساوه و زرندیه در استان مرکزی است.

شهلا میرگلوبیات ساوه مدیر کل سلامت مجلسپایان پیام /

https://www.dana.ir/831021
ارسال نظر
نظرات