شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 08:33 منتشر شده در مورخ: 1393/01/31 شناسه خبر: 85319
دانا گزارش می دهد/

تعلل دولت در اعلام میزان سهمیه خودروهای شخصی/ ازدحام در پمپ بنزین های تهران تا نیمه شب

تعلل دولت در اعلام میزان سهمیه خودروهای شخصی/ ازدحام در پمپ بنزین های تهران تا نیمه شب
تعلل دولت در اعلام میزان سهمیه خودروهای شخصی این روز‌ها موجب شده است تا صف‌های طویلی در مقابل جایگا‌های سوخت ایجاد شود. تجمع خودروهایی که رانندگان آن از بیم تصمیم ناگهانی دیگری درمورد بنزین اجازه نمی‌دهند مخزن سوخت خودرو خود حتی کمتر از 5 لیتر تهی شود نمود دیگری از بی‌توجهی به برنامه‌ریزی در امور مختلف مردم است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا تعلل دولت در اعلام میزان سهمیه خودروهای شخصی این روز‌ها موجب شده است تا صف‌های طویلی در مقابل جایگا‌های سوخت ایجاد شود. تجمع خودروهایی که رانندگان آن از بیم تصمیم ناگهانی دیگری درمورد بنزین اجازه نمی‌دهند مخزن سوخت خودرو خود حتی کمتر از 5 لیتر تهی شود نمود دیگری از بی‌توجهی به برنامه‌ریزی در امور مختلف مردم است. 


پس از آنکه اعلام شد مرحله دوم هدفمندی یارانه ها از این هفته آغاز می شود و حتی در برخی سایت ها آمده بود که از اول اردیبهشت نرخ بنزین گران می شود، شب گذشته بسیاری از مالکان خودروها به محض مشاهده کاهش چند لیتری باک اتومبیل‌شان به جایگاه‌های سوخت‌رسانی سطح شهر مراجعه ‌کرده و باک خود را مملو از بنزین می‌سازند و حتی برخی رانندگان دبه های چهار و پنج لیتری را هم اضافه بر باک خودرو پر می کردند.

دیشب حوالی ساعت 12و نیم نیمه شب بسیاری از پمپ بنزین های تهران صفهای طولانی را به خود دید و به نظر می رسد امروز نیز صفوف پمپ‌های بنزین همچنان طولانی باشد.

یکی از مسئولین جایگاه‌های سوخت در منطقه تهرانپارس به خبرنگار دانا درباره علت اصلی ازدحام خودروها در این جایگاه‌ها گفت: مردم از بیم آنکه امروز یا فردا دولت نرخ جدید بنزین را اعلام کند به طور مکرر به پمپ‌ بنزین مراجعه می‌کند و از صبح تاکنون شاهد صفی طویل در مقابل جایگاه‌ سوخت هستیم.


جالب این است که از بعدازظهر روز گذشته، برخی جایگاه‌های پمپ بنزین در شرق تهران از توزیع بنزین خودداری می کردن و عملا تعطیل بودند و این در حالی صورت می‌‌گیرد که صف‌های طولانی خودروهای سواری که به چند کیلومتر نیز می‌رسید در انتظار بنزین هستند.

مصطفی میرزاباقری

https://www.dana.ir/85319
ارسال نظر
نظرات