شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:18 منتشر شده در مورخ: 1395/05/30 شناسه خبر: 862035

تکذیب فروش گوشت قورباغه در فروشگاه‌های تهران

تکذیب فروش گوشت قورباغه در فروشگاه‌های تهران
کارشناس فرآورده‌های گوشتی اداره کل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: فروش گوشت قورباغه کره‌ای در برخی مغازه‌های شمال تهران که تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر شده شایعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیروس بلندنظر، کارشناس فرآورده‌های گوشتی اداره کل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو در گفت‌وگو با خبرنگار سینا با با بیان اینکه فروش گوشت قورباغه کره‌ای و چینی در برخی مغازه‌های شمال تهران که تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر شده شایعه است، گفت: نظارت بر تولید و عرضه انواع گوشت و فرآورده‌های خام دامی در حیطه نظارت و اختیارات سازمان محترم دامپزشکی کشور است و اعلام نظر این سازمان صرفاً درباره فرآورده‌های غذایی اعم از گوشتی که دارای مجوزهای بهداشتی مربوطه از معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور و اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو است، مطابق با معیارها و مقررات ملی و بهداشتی مربوطه و مورد تآیید این سازمان است.

وی ادامه داد: پیشنهاد جدی ما برای حفظ سلامت و اطمینان از خرید فرآورده‌های گوشتی توجه به نشان سلامت و شماره پروانه بهداشتی سازمان غذا و دارو بر روی محصول است.

امروز صبح اخباری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه در یکی از فروشگاه‌های شمال تهران گوشت قورباغه چینی به قیمت کیلویی ۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

https://www.dana.ir/862035
ارسال نظر
نظرات