شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:12 منتشر شده در مورخ: 1395/06/13 شناسه خبر: 884619
گزارش اختصاصی دانا از فساد در تلگرام(2)

فعالیت آزادانه گروه های ضد اسلام در تلگرام/ دعوت گسترده به بی خدایی در شبکه های مجازی/ دولت همچنان سکوت می کند

فعالیت آزادانه گروه های ضد اسلام در تلگرام/ دعوت گسترده به بی خدایی در شبکه های مجازی/ دولت همچنان سکوت می کند
فعالیت بسیار زیاد شبکه های بی خدایی ، دیدن زدایی و ضد اسلام به حدی است که هر استفاده کننده ای از تلگرام را با خود آشنا می کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تلگرام از همان ابتدای ورود به ایران، با موافقان و مخالفان زیادی همراه بود. موافقان بر تسهیل در ارتباطات و استفاده از تکنولوژی روز را از دلایل استفاده از تلگرام می‌دانستند و مخالفان هم ضمن عدم امنیت و حریم خصوصی  اطلاعات کاربران، عدم نظارت و کنترل در کانال‌های مغایر با ارزش ها و مستهجن را از دلایل فیلتر این نرم افزار می‌دانستند.

 

از همین رو  وزیر ارتباطات در رابطه با فیلتر شدن تلگرام در عبارت کلی گفته بود:  سیاست دولت این است که هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند، فیلتر نمی‌شوند.

 

جدال موافقان و مخالفان ادامه داشت و از آنجائیکه گویی دست اندرکاران ارتباطاتی کشور، اهداف سیاسی، اقتصادی و حتی فرهنگی را دنبال می‌کردند، تلاش کردند تا تلگرام با همه مشکلات امنیتی، اخلاقی، و سیاسی  فیلتر نشود.

 

فارغ از جدال موافقان و مخالفان تلگرام، واقعیت این است که هم اکنون هر کسی می تواند با اندک دانشی اقدام به راه اندازی کانال و یا گروهی در تلگرام نماید و هر گونه مطلبی اعم از مطالب مفید و یا ناسالم را در آن بارگزاری کند. مشکل اینجاست که چون سرور این شبکه در خارج از کشور است، بنابراین هیچ گونه نظارت، حق شکایت و یا پیگیری لازم و قابل قبول را نمی‌توان در مقابل آن داشت،  شاید برای همین است که دشمنان نظام اسلامی از این فرصت نهایت سوء استفاده را نموده‌اند و با راه اندازی هزاران کانال  و سوپر گروه های متسهجن، ضد دین و ضد نظام، بدون هیچ محدودیتی در کشور چشم و ذهن جوان و خانواده ایرانی را نشانه گرفته اند.

 

در ادامه سلسله گزارش های فساد در تلگرام، در این گزارش تنها به بخشی از فعالیت های کانال های ضد دینی و ضد خدا می‌پردازیم که اکثراً با برنامه و هدف های  از قبل تعیین شده، به طور مشخص برای ضربه زدن به دین اسلام فعالیت می‌کنند. در این کانال‌ها که به راحتی در دسترس جوان و نوجوان ایرانی قرار دارد، مطالب شبه انگیز، توهین و تمسخر ارزش های دینی و اخلاقی به راحتی بیان می‌شود.

 

نمونه ای از کانال های ضد دینی:

 

 

یکی دیگر از اقدامات گسترده در این کانال ها القای تحریف قرآن با استناد به اسناد نامعتبر و بی پایه و اساس است:

 

 

 

این کانال ها با استناد به اخبار نامعتبر و تمسخر احکام و قوانین اسلامی، اقدام به تخریب عقاید و افکار افراد می‌کنند.

نمونه ای از تخریب اعتقادات و القای شک به عدالت خدا:

 

 

 

نمونه ای از خشن نشان دادن اسلام

 

ربط دادن خشونت های داعش به تصمیمات نابخردانه سعودی های به اسلام و ایران:

 

 

در این کانال ها در موارد متعددی به پیامبر اعظم(ص)‌و ائمه اطهار(سلام الله) نسبت ها و توهین های ناروایی میپردازند که در این گزارش از بیان آنها معذوریم.

 

در نظام بین الملل هیچ دولتی را نمی توان یافت که اینگونه، به فضایی نظیر تلگرام آزادی بدهد که روز و شب علیه دین و فرهنگ و سیاست آن کشور، سم پاشی کند و درصدد ربودن عقل ها و افکار عمومی باشد.

اینکه امروز منفعل شدن دولت در برابر چنین پدیده تهدیدآفرینی همچون تلگرام را شاهد هستیم، برای هیچ یک از آگاهان قابل توجیه نیست الا یک دلیل و آن هم گره خوردن منافع حزبی و شخصی برخی با شبکه اجتماعی تلگرام که امروز تیشه ای را برای نابودی ریشه خانواده های ایرانی برداشته است و بسیاری در غفلت عظیم به سر می برند.

پایان پیام/

https://www.dana.ir/884619
ارسال نظر
نظرات