شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1393/02/08 شناسه خبر: 88762
یک نماینده مجلس در گفت‌و‌گو با دانا عنوان کرد:

دلیل مخالفت لاریجانی با تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس

دلیل مخالفت لاریجانی با تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آقای لاریجانی معتقدن با شکل فراکسیون اعتدال، فراکسیون رهروان که یکی دیگر از فراکسیون های موجود در مجلس است اکثریت اعضای خود و توانمندی خود را از دست می دهد.

ابراهیم نکو دبیر دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، در خصوص آخرین وضعیت فراکسیون اعتدال و دلیل مخالت لاریجانی برای شکل گیری این فراکسیون گفت: مخالفت آقای لاریجانی یک نظر شخصی است؛ در مجلس یک فرد نمی تواند به تنهایی تصمیم بگیرد و در نهایت هر نماینده‌ای در هر رده‌ای که باشد، فقط می تواند توصیه یا پیشنهاد کند.

وی گفت: آقای لاریجانی معتقد است با تشکیل فراکسیون اعتدال، فراکسیون رهروان که یکی دیگر از فراکسیون های موجود در مجلس است اکثریت اعضا و توانمندی‌هایش را از دست می دهد.

وی افزود: البته فراکسیون اعتدال پس از شکل گیری، روی ریاست مجدد لاریجانی در مجلس بحثی ندارد و دنبال تغییر در هیئت رئیسه نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره زمان اعلام موجودیت فراکسیون اعتدال گفت: قرار بود که فروردین ماه این اتفاق بیافتد اما چون نظرات بسیار مفید و سازنده از اعضا به سردمداران فراکسیون می رسد تا فراکسیون دچار کاستی و سستی فراکسیون های دیگر مجلس نشود فعلا زمان اعلام رسمی موجودیت فراکسیون به تعویق افتاده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/88762
ارسال نظر
نظرات
غلام
1393/02/08 - 15:00
پاسخ
فراکسیون اعتدال! چه واژه جذابی. دیر نخواهد بود که مدعیان اعتدال خجالت نزدیکی به خط نفاق را خواهند کشید
rateup 1
ratedown 1
ارسال نظر