شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1395/06/28 شناسه خبر: 888730
نایب رییس هیأت مدیره شرکت سندن ایرانیان:

ثبات اقتصادی لازم در کشور ایجاد شده است/سایت جدید راه اندازی می شود

ثبات اقتصادی لازم در کشور ایجاد شده است/سایت جدید راه اندازی می شود
نایب رییس هیأت مدیره شرکت سندن ایرانیان گفت: شرکت سندن با داشتن یک سایت تولیدی در گلپایگان، شرکت راستی‌کار و مجموعه سندن ایرانیان در شهرصنعتی البرز، بیش برای بیش از 820 نفر ایجاد اشتغال کرده و ساخت سایت جدید را نیز در برنامه‌های آتی خود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای البرز، شاهپور سامعی نایب رییس هیأت مدیره شرکت سندن ایرانیان در مصاحبه با ندای البرز گفت: شرکت سندن دارای ۴ واحد تولیدی است که عمده قطعات مورد نیاز خودروسازان بزرگی همچون ایران خودرو و سایپا را تأمین می‌کند.

سامعی افزود: شرکت سندن با داشتن یک سایت تولیدی در گلپایگان، شرکت راستی‌کار و مجموعه سندن ایرانیان در شهرصنعتی البرز، بیش برای بیش از ۸۲۰ نفر ایجاد اشتغال کرده و ساخت سایت جدید را نیز در برنامه‌های آتی خود دارد.

وی ادامه داد: با همکاری دولت در تأمین ارز مورد نیاز، خواهیم توانست خط  تولید کمپرسور را نیز در این شرکت راه‌اندازی کرده و بیش از ۷۰ درصد قطعات مود نیاز آنرا در داخل کشور تولید کنیم.

نائب رییس هیأت مدیره شرکت سندن ایرانیان عنوان کرد: علی‌رغم وجود تحریم‌ها، تولیدات این شرکت در چند سال اخیر افزایش داشته است، زیرا هم اکنون هر دو شرکت خودرو‌ساز بزرگ کشور در بالاترین میزان تولید خود بسر می‌برند.

سامعی با اشاره به اثر گذاری تحریم‌ها بر فعالیت‌های این شرکت بیان داشت: در گذشته تحریم‌ها موجب افزایش قیمت تجهیزات و قطعات موردنیاز ما شده بود، زیرا مجبور بودیم تا تجهیزات مورد نیاز خود را از طریق کشورهای واسطه و با تغییر بسته بندی وارد کنیم.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ثبات اقتصادی لازم در کشور ایجاد شده است اضافه کرد: با همه این تلاش‌ها سیستم بانکی ما دارای مشکلاتی است، زیرا هنوز از طریق صرافی‌ها، واسطه‌ها و برخی بانک‌های معدود ارز مورد نیاز خود را تأمی می‌کنیم که این کار موجب افزایش قیمت ارز مورد نیاز بخش صنعت شده است.

نائب رییس هیأت مدیره شرکت سندن ایرانیان یادآور شد: با دستور جدید وزارت صنایع  و معادن  و با توجه به تک نرخی شدن ارز می‌توانیم با سایر کشورها بصورت مستیقیم رابطه داشته باشیم و حتی در مسیر صادارت تولیدات خود به خارج از کشور گام برداریم.

سامعی در خاتمه اظهارداشت: سندن ایرانیان افتخار دریافت جایزه اول صادرات از شرکت ساپکو را نیز در کارنامه عملکرد خود دارد و با حمایت دولت خواهد توانست در آینده صنعت کشور، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی نقش‌آفرینی کند.

انتهای پیام/م

https://www.dana.ir/888730
ارسال نظر
نظرات