شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1395/06/20 شناسه خبر: 891101
ارادت به اهل بیت با مشارکت مردم؛

مشارکت مردم بره سر رودبار برای ساخت گنبد و گلدسته های امامزاده عبدالله و قاسم(ع)/ برای تکمیل ساختمان نیازمند کمک هستیم

مشارکت مردم بره سر رودبار  برای ساخت گنبد و گلدسته های امامزاده عبدالله و قاسم(ع)/ برای تکمیل ساختمان نیازمند کمک هستیم
هیئت امنای امامزادگه عبدالله و قاسم(ع) بره سر رودبار برای تکمیل بنای امامزاده از خیّرین و مسئولین استمداد طلبیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زیتون خبر، همزمان با سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) شهر بره سر خورگام میزبان خیل عظیم عاشقان و محبان اهل بیت بود که برای استقبال از کاروان گنبد و گلدسته های امامزادگان عبدالله و قاسم معروف به لیاشگل بره سر گرد هم جمع شده بودند.

photo_2016-09-09_16-35-36

عضو هیئت امنای امامزادگان عبدالله  و قاسم(ع) در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تسلیت ایام شهادت امام محمد باقر(ع) اظهار کرد: مردم بخش خورگام و شهر بره سر از دیر باز ارادت وافری نسبت به این امامزادگان داشته و دارند.

photo_2016-09-10_08-41-57

حسین جلالی ادامه داد: بنا به درخواست اهالی شهر بره سر ساخت گنبد و گلدسته های این امامزادگان با مشارکت مردم در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ساخت این گنبد و گلدسته ها بالغ بر ۲۱ میلیون تومان هزینه در بر داشته است، ابراز کرد: اداره اوقاف و امور خیریه نیز در تامین این هزینه مشارکت داشته است.

عضو هیئت امنای امامزادگان در ادامه از حضور مردم بره سر، چهارمحل و بخش خورگام برای استقبال از کاروان گنبد و گلدسته های امامزادگان عبدالله و قاسم تشکر و قدردانی نمود.

یکی دیگر از اعضای هیئت امنای این امامزادگان در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: حب و ارادت مردم منطقه خورگام، شهر بره سر نسبت به اهل بیت مثال زدنی است.

photo_2016-09-10_08-41-36

گلاب پورمحمدی حضور گسترده مردم در استقبال و نصب گلدسته ها و گنبد بارگاه امامزادگان عبدالله و قاسم(ع) را بیانگر عشق و علاقه مردم نسبت به اهل بیت عنوان نمود.

وی، با بیان اینکه تکمیل ساختمان امامزاده نیازمند مشارکت خیّرین و مسئولین در این امر خدا پسندانه است، ابراز داشت: طبق برآورد صورت گرفته قریب به ۵۰ میلیون تومان برای تکمیل بنای امامزاده نیازمند هستیم.

عضو هیئت امنای امامزاده گان عبدالله و قاسم به عدم حضور مسئولین محلی و شهرستانی در مراسم استقبال از این کاروان اشاره کرد و گفت: علیرغم حضور پرشور و باشکوه مردم اما جای خالی مسئولین بخش و شهر بره سر و همچنین شهرستان در این مراسم محسوس بود.

وی ادامه داد: تمامی مسئولین را برای این مراسم دعوت کرده بودیم اما هیچکدام در این مراسم حضور نیافتند.

امامزاده عبدالله و قاسم(ع) معروف به لیاشگل در شهر بره سر مرکز بخش خورگام واقع شده است و این استقبال با شکوه مردم برای همیشه در اذهان مردم منطقه ثبت شد تا ان شاالله هر ساله همزمان با سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) در این امامزاده گردهم آییم و رسمی برای سوگواری اهل بیت در این روز بزرگ اقامه کنیم.

انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/891101
ارسال نظر
نظرات