شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1395/07/03 شناسه خبر: 903510
مدیرعامل شرکت هپکو اراک خبر داد:

مشارکت هپکو با شرکت لیبهر آلمان درتأمین تجهیزات بنادر

مشارکت هپکو با شرکت لیبهر آلمان درتأمین تجهیزات بنادر
مدیرعامل شرکت هپکو اراک گفت:سازمان بنادر و دریانوردی به منظور تامین ۱۲‌ گنتری،مناقصه بین المللی برگزار کرد که شرکت هپکو اراک به همراه شرکت لیبهر آلمان برنده مناقصه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ لطف‌الله سعیدی مدیرعامل شرکت هپکو اراک در این خصوص در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: سازمان بنادر و دریانوردی به منظور تامین ۱۲‌ گنتری مناقصه بین المللی برگزار کرد که شرکت هپکو اراک به همراه شرکت لیبهر آلمان برنده مناقصه شد.

سعیدی اظهار کرد:حجم قرداد ۱۰۴ میلیون یورو اعلام شده اما قرار است قرداد ۲۵ درصد هم افزایش داشته باشد.

وی ادامه داد: برای اجرای این مناقصه lc  باز شده و ضمانت را  شرکت لیبهر آلمان به هپکو اراک داده و هم اکنون در حال چانه زنی با شرکت آلمانی برای تعیین سهم تولید داخلی هستیم.

مدیرعامل شرکت هپکو اراک با بیان اینکه شرکت هپکو در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ سه برابر فروش داشته است افزود: برای سال۹۵ هم دو برابر سال ۹۴ برای فروش برنامه ریزی شده است.

سعیدی اضافه کرد: برای تحقق این میزان فروش شرکت هپکو نیازمند ۴۵ میلیارد تومان تسهیلات است که امیدواریم با پرداخت به موقع این تسهیلات شاهد تحقق برنامه های شرکت باشیم.

وی با اشاره به اینکه شرکت هپکو اراک بدهی معوق ندارد یادآور شد: سرمایه ثبتی شرکت ۸۰ میلیارد تومان است.

مدیرعامل شرکت هپکو اراک تصریح کرد: شرکت هپکو که یک سرمایه منحصر به فرد در کشور و کم‌نظیر در آسیا است از زیرساخت‌های مناسب و بسیار خوبی برای تولید انواع ماشین‌آلات راهسازی و از توان مهندسی و طراحی بسیار بالایی نیز برخوردار است.

شرکت هپکو در سال ۱۳۵۱ در زمینی به وسعت ۹۰ هکتار با هدف مونتاژ ماشین آلات راهسازی تاسیس و از سال ۱۳۵۴شروع به فعالیت کرد.

شرکت هپکو اراک در حال حاضر ۲۲ نوع ماشین آلات راه سازی از جمله گریدر ، لودر و غلتک تولید می کند که هشت نوع محصولان آن تحت لیسانس کشورهایی از جمله ژاپن ، آلمان ، سوئد و نیو هلند می باشد و این شرکت برای تامین ماشین آلات شرکت های راه سازی کشور آمادگی کامل دارد و در این زمینه تا کنون خوش درخشیده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/903510
ارسال نظر
نظرات