شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:26 منتشر شده در مورخ: 1395/07/15 شناسه خبر: 915113
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار :

نابودی آل سعود ضرورت ظهور امام زمان (عج) است

نابودی آل سعود ضرورت ظهور امام زمان (عج) است
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت : از آن جایی که امام زمان (عج) از مکه ظهور خواهند کرد و مکه نیز در دست آل سعود است ، اگر بخواهیم مانند اهل کوفه نباشیم و امام زمان را یاری کنیم باید مکه را از حیث وجود دشمنان امام زمان خای کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  رصدمراغا ؛ رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در جمع حسینیان مراغه ای با اشاره به ارتباط جریان عاشورا با امر ظهور حضرت ولی عصر (عج) گفت: عاشورا به عنوان یک روز زنده وپویا در فرهنگ شیعه است که در هر عصر و زمانی وجود دارد و تکرار می شود .

حجت الاسلام مهدی طائب افزود : فلسفه فریاد هل من ناصر ینصرنی امام حسین (ع) برای زنده نگه داشتن دین الهی و یاری خواستن برای امام زمان مطرح شده بود و شخص امام حسین در این یاری خواستن مطرح نبود.

وی با اشاره به اینکه این ندا از سوی تمامی معصومین مطرح شده است خاطر نشان کرد:تمامی معصومین ندای هل من ناصر ینصرنی را برای یاری دین الهی فریاد زده اند و به اقتضای زمان خود عاشورایی داشته اند که شیعیان را به آن فراخوانده اند.

حجت الاسلام طائب: از این دیدگاه که تمامی معصومین یک نور واحد هستند وهر کدام از آنان اگر در زمان امام دیگر بودند همان کاری را انجام می دادند که آن امام انجام داده ، می توان گفت همان هل من ناصر ینصرنی که امام حسین (ع) فریاد زده است از سوی امام عصر (عج) نیز مطرح می شود.

وی مضطر بودن را یکی از صفات امام عصر(عج) دانسته و اظهار کرد: مضطر کسی است که شرایط تحمیلی بر او حق انتخاب عمل را از او سلب نموده است ، امام زمان (عج) صاحب صفت اضطرار است. اکنون چند سال است امام زمان با این صفت دارند زندگی می کنند؟ پس فریاد «هل من ناصر» حضرت بلند است.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار ادامه داد: در مقابل اضطرار حضرت ولی عصر (عج) منتظران ظهور ایشان نیز باید تلاش کنند و امام زمان را از حالت اضطرار در بیاورند و به نوعی به ندای هل من ناصر ینصرنی ولی زمان لبیک بگویند.این مبارزه به همان دلیل که در عاشورا شروع شده به همان دلیل هم ادامه پیدا می کند.

وی یادآور شد : شعار ((ما اهل کوفه نیستیم ، علی تنها بماند)) ازجمله شعارهایی است که در عصر حاضر زیاد مطرح می‌شود ولی آیا ما اهل کوفه نیستیم ؟ اتفاقاً یک شباهت بسیار نزدیکی بین ما و اهل کوفه هست  اهل کوفه به امام حسین (ع)نامه نوشتند و ایشان را دعوت کردند ، الآن هم ما دعای ندبه می‌خوانیم ، ندای این بقیه‌الله  سر می‌دهیم اشتباه ما و اهل کوفه در این جا است که برای آمدن امام حسین باید ابن زیادها از بین بروند و کوفه از هر لحاظ آماده باشد اصلاٌ مسلم بن عقیل برای این امر به کوفه آمده بود که کوفیان یاریش نکردند .

حجت الاسلام طائب اضافه کرد : بنا به روایات متواتر از سوی معصومین اولین جایی که امام زمان (عج) ندای انا بقیه‌الله سر خواهند داد کنار خانه کعبه خواهد بود ، آیا خانه کعبه که جای ظهور امام زمان هست از حیث دشمنان ایشان خالی است؟ پس ما نیز همانند اهل کوفه هنوز نتوانسته‌ایم مقدمات آمدن امام زمانمان را محیا کنیم.

وی اظهار کرد : ظهور انقلاب اسلامی و فلسفه تشکیل حکومت اسلامی از جانب امام خمینی (ره) درواقع همان گسترش اسلام ناب محمدی و آماده کردن مقدمات ظهور امام زمان (عج) و به‌نوعی از بین بردن دشمنان ایشان است .

طائب نابودی آل شرور را از ضروریات ظهور امام زمان دانسته و گفت : طبیعی است که برای آماده‌سازی مقدمات ظهور نابودی آل شرور که خانه کعبه را غصب کرده است از ضروریات است ، اما باید دقت داشت که آل سعود گوساله  سامری و غلام حلقه‌به‌گوش آمریکا و صهیونیست است.

وی افزود :برای از بین بردن دشمن امام زمان و آماده‌سازی مقدمه ظهور ایشان باید ریشه و رگ اصلی که آمریکا و سگ نگهبان آن در منطقه اسرائیل است از بین برد.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در پایان خاطرنشان کرد : ما امروز به نقاط بسیار حساس و سرنوشت سازی در نابودی اسرائیل رسیده‌ایم. اسرائیل محاصره‌شده است. جای امیدواری است که جریانات  منطقه و حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق زمینه را برای نابودی دشمن اسلام و امام زمان آماده کرده است و این به یاری خداوند باعث نابودی آل شرور و اسرائیل خواهد شد.

https://www.dana.ir/915113
ارسال نظر
نظرات