شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1395/09/14 شناسه خبر: 967568

دردسر شهروندان ایلامی با پارکبان ها

دردسر شهروندان ایلامی با پارکبان ها
این روزها اگر سری به خیابان های شهر ایلام زده باشید، تابلوهای نارنجی – سفید رنگی را خواهید دید که بر روی آنها عبارت "به استثنای دارندگان کارت پارک" نوشته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از ایلام بیدار،این روزها اگر سری به خیابان های شهر ایلام زده باشید، تابلوهای نارنجی – سفید رنگی را خواهید دید که بر روی آنها عبارت "به استثنای دارندگان کارت پارک" نوشته شده است.

میزان این تابلوها در شهر ایلام طی هفته های گذشته بیشتر شده و در برخی خیابان های شهر ایلام به تازگی از این تابلوها در آن مکان ها نصب شده است.

در واقع در اصطلاح عامیانه اگر شخصی بخواهد خودروی خود را در این نقاط از سطح شهرپارک کند، باید قبض پارگبان را پرداخت کند.

اما این وضعیت و وجود تابلوهایی در برخی خیابان های شهر ایلام که به تازگی نصب شده اند باعث شده تا برخی از شهروندان ایلامی نسبت به این موضوع گلایه داشته باشند.

یکی از موضوعاتی که شهروندان ایلامی نسبت به آن در این موضوع گله مند هستند، ترافیک زیاد شده در برخی از خیابان هایی است که به تازگی در زمره تابلوهای مخصوص کارت پارک جانمایی شده اند.

به طور مثال در یکی از خیابان های مهم و شلوغ شهر ایلام یعنی خیابان شهید سمندری، که در حالت عادی از ترافیک زیادی برخوردار است با وجود قرار گرفتن در زمره مکان های مخصوص کارت پارک شاهد ترافیک بیشتری در اغلب ساعات به خصوص ساعات منتهی به شب می شود.

این در حالی است که در خیابان آیت الله حیدری شهر ایلام در محدوده پایین تر از چهار راه رسالت که از ترافیک خاصی برخوردار نیست نیز این طرح شامل آنجا نیز شده است.

یکی دیگر از گلایه شهروندان با اجرای این طرح در برخی خیابان های ایلام که به تازگی اجرا شده ،باعث پارک دوبل در کنار خودروی دیگر در این خیابان ها شده است.

در واقع شهروندان معتقدند وقتی مبلغ اجاره پارک را پرداخت می کنند نباید پارک دوبل خودروی دیگری در کنار ماشین آنها انجام شده باشد و نباید برای اخذ مبلغ بیشتر این اقدام انجام شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/967568
ارسال نظر
نظرات