شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1395/10/05 شناسه خبر: 987653
فرمانده نیروی انتظامی طرقبه شاندیز:

سارق حرفه‌ای 17 فقره دزدی خودرو و ویلای شاندیز دستگیر شد

سارق حرفه‌ای 17 فقره دزدی خودرو و ویلای شاندیز دستگیر شد
فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز گفت: مأموران کلانتری شاندیز با یک سری تحقیقات دقیق، محل اختفای سارق را در محدوده " قلعه ساختمان" مشهد شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه متهم را در حین استراحت دستگیر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طرقبه نیوز، سرهنگ نظافتی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در پی مراجعه یک شهروند به کلانتری شاندیز و اعلام سرقت پراید خود از مقابل یک رستوران در محدوده ابرده شاندیز و شناسایی چهره دزد خودرو توسط راننده، تیمی از دایره تجسس این کلانتری مأمور رسیدگی به پرونده شدند.


وی افزود: مأموران کلانتری شاندیز با یک سری تحقیقات دقیق، محل اختفای سارق را در محدوده " قلعه ساختمان" مشهد شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه متهم را در حین استراحت دستگیر کردند.


سرهنگ نظافتی اظهار داشت: این سارق حرفه ای سابقه 13 مورد سرقت و مواد مخدر در پرونده خود دارد و ضمن بازجویی به 11 فقره سرقت خودرو و محتویات آن و همچنین 6 فقره سرقت باغ و ویلا اعتراف کرد.


وی با اشاره به معرفی سارق به دادسرا افزود: بسیاری از سرقت ها در لحظه غفلت رانندگان مانند رها کردن خودرو همراه با سوئیچ روی آن، پارک خودرو در اماکن کم رفت و آمد و موارد مشابه دیگر بوقوع می پیوندد و باید شهروندان هوشیاری و احتیاط بیشتری در این خصوص داشته باشند لذا توصیه داریم علاوه بر اینکه باغ ویلاها نباید برای مدت طولانی خالی از سکنه باشد باید مجهز به دوربین‌های حفاظتی باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/987653
ارسال نظر
نظرات