گروه: استان ها |استان آذربایجان شرقی|سراب
مطالبات نماینده سراب از رئیس‌جمهور؛

روحانی برای احیاء صنایع تعطیل آذربایجان چاره‌ای کند/ وضعیت نامناسب راه‌ها تلفات جاده‌ای استان را سر به فلک کشانده است/ خواهان توجه مالیِ رئیس‌جمهور به تبریز 2018 هستیم

داوودی ضمن آنکه خواهان حضور رئیس‌جمهور در شهرستان سراب شد، از او خواست تا فکری به حال صنایع مادر آذربایجان‌شرقی کند.
عضو سابق کمیسون اقتصادی مجلس؛

عملکرد ضعیف دولت در کنترل نرخ ارز باعث ایجاد هرج و مرج شده است

عضو سابق کمیسون اقتصادی مجلس بیان کرد: افزایش نرخ ارز یک اتفاق غیرقابل پیش‌بینی نبود، دولت میتوانست از ایجاد چنین معضلی جلوگیری کند، اما متاسفانه مقامات دولتی هنوز فکر میکنند که با حرف زدن و وعده دادن میتوان مشکلات کشور را حل کرد.
فرماندار سراب خبر داد:

تسهیلات ۶ میلیاردی دولت برای کمک به اشتغال اقشار ضعیف شهرستان/آمادگی کامل شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی

فرماندار سراب ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان از آمادگی کامل شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.
با فاصله ای کم از روزدرختکاری/

درخت های چندین ساله در مقابل یک برج مسکونی , تجاری در سراب قلع و قمع شدند

متاسفانه امروز و همزمان با انتشار خبر همایش درختکاری در منطقه برقوش و تامین نهال درخت چنار برای کاشت در معابر شهرستان سراب شاهد قلع و قمع درخت های چندین ساله در مقابل برج میلاد بودیم.
گزارش/

دست سراب همچنان خالی از سینما!

سینما و فیلم از تأثیرگذارترین ابزار برای انتقال فرهنگ و تفکر در دنیای امروز است ولی در سراب قریب به ۱۵ سال هست که سینما خاک می خورد و ظاهرا مسئولین هم همتی برای بازگشایی آن ندارند و فقط به وعده و وعیدها اکتفا می کنند.

بازار شب چهارشنبه سوری 96 در سراب+ تصاویر

امسال نیز طبق معمول سالهای گذشته مابین چهارراه ساعت سراب و کوی وحدت به عنوان یک بازار محلی در اختیار دستفروش هایی که به دنبال کسب رزق حلال هستند قرار داده شد.
به مناسبت 22 اسفند روز شهدا/

گذری بر زندگی شهدایی که سالروز آسمانی شدنشان با روز شهدا یکی است

شهید حمداله افکاری در 22 اسفند ماه سال 66, شهید صابر زمانی ، شهید حسنعلی عظیمی نژاد,و شهید صابر مدبری نسب در 22 اسفند 63 به شهادت رسیده اند.
به مناسبت 22 اسفند روز شهدا/

سروده ای در وصف شهدای حرم از هنرمند و شاعره آیینی سراب

مهر اسا پروینی شاعره آیینی شهرستان سراب به مناسبت ۲۲ اسفند، روز شهدا سروده ای را در وصف شهدای مدافع حرم سروده که تقدیم می شود.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب خبر داد:

زورخانه سراب در هفته دولت به بهره برداری می رسد/آغاز عملیات اجرایی استادیوم ۵ هزارنفری سراب با عتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان

س اداره ورزش و جوانان سراب در گفتگو با خبر نگار ما با اشاره به پروژه بزرگ احداث استادیوم ۵ هزارنفری سراب خاطر نشان کرد: با تامین اعتبار ۲ میلیاردی توسط نماینده سراب و همچنین تامین اعتباری با همین مبلغ از سوی مدیرکل ساخت این استادیوم ورزشی بزودی آغاز خواهد شد.
فرماندارسراب عنوان کرد:

ناتوی فرهنگی زن و مادر جامعه را نشانه گرفته است

فرماندار سراب در مراسم گرامیداشت هفته زن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رد دیگاه های دوران جاهلیت خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز جاهلیت مدرن با شعار های عامه پسند دوباره به دنبال کالا ساختن از زن برای کسب منافع اقتصادی است.
همزمان با روز مادر؛

نهی از منکر نباید به خاطر مسئولیت افراد ترک شود+ تصاویر

آیت الله هادی ملکوتی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه این مراسم با انتقاد از قبح شکنی اخیر در برج میلاد اظهار داشت: انجام منکرات از سوی مسئولین به مراتب بدتر از افراد عادی هست.
رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سراب:

کلیه مراحل صدور سند الکترونیکی شده و درصد کلاهبرداری را به حداقل رسانده/ ۷۷۰۰ هکتار از زمین های منابع طبیعی سراب سند دار شدند

رییس اداره ثبت و اسناد شهرستان سراب از سنددار کردن بیش از ۷۷۰۰ هکتار اراضی منابع طبیعی و در دست اقدام بودن ۵۰۰۰ هکتار از راضی منابع طبیعی برای صدور سند خبر داد.
رییس دادگستری شهرستان سراب:

باید شکاف های قانونی جهت سو استفاده و دور زدن قانون از بین برود

مهدی شمسی رییس دادگستری سراب در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در خصوص قانون اخیر تصویب شده برای واگذاری انشعابات موقت به کاربران اظهار داشت: این قانون مبهم بوده و نیازمند جلسات متعددبرای رفع ابهامات هست و همچنین در آینده معضلات و تبعات اجتماعی به همراه خواهد داشت.
تصویری/

مراسم جشن نیکوکاری در مدارس سراب برگزار شد

مراسم جشن نیکوکاری با هدف کمک به دانش آموزان و نیازمندان در آستانه سال نو و همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه در مدارس شهرستان سراب برگزار شد.
رییس کمیته امداد شهرستان سراب خبر داد:

احداث ۱۲ خانه محروم با همکاری کمیته امداد و سپاه در شهرستان سراب/ کمک های مردمی به محرومین در سراب چشمگیر هست

رییس کمیته امداد شهرستان سراب از احداث ۱۲ خانه محروم با همکاری سپاه و اعطای ۱۳ میلیارد تومان به محرومین در سالجاری خبر داد.