گروه: استان ها |استان همدان|کبودرآهنگ
در خطبه‌های نماز جمعه استان همدان مطرح شد؛

ضرورت حضور در پای صندوق‌های رای/ کاندیداهای اصلح را انتخاب کنیم

امامان جمعه شهرستان های مختلف استان همدان در خطبه های عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه باید در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم، بر ضرورت انتخاب افراد اصلح و رای توام با شناخت و با توجه به شاخص‌ها کاندیدای اصلح تاکید کردند.
معاون پارلمانی وزیر دفاع:

برخی با اتکا به آرای مردم به فکر منافع شخصی هستند/ اخلاص و ایمان، سردار سلیمانی را به این جایگاه رساند

سردار طلایی نیک با بیان اینکه برخی ها با اتکا به آرای مردم به فکر منافع شخصی افتادند، گفت: انحراف از مسیر ولایت و دل بستن به کدخدا به جای خدا آفت موفقیت در برابر مشکلات کشور است.

جوشش انقلابی مردم استان همدان

مردم استان همدان همزمان با فرارسیدن چهل ویکمین سالگرد پیروری انقلاب اسلامی  بار دیگر با حضور حماسی خود با آرمانهای امام راحل و رهبری  تجدید بیعت کردند.
در خطبه‌های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛

ملت قدردان شورای نگهبان هستند/ ۲۲بهمن، غدیر انقلاب است

امامان جمعه استان همدان در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت دهه فجر، به بیان معیارهای صحیح انتخاب پرداختند و به نقش مهم شورای نگهبان در کشور اشاره کردند.
فرمانده سپاه شهرستان کبودرآهنگ:

اعزام بیش از ۱۱۰۰ دانش آموز به اردوهای راهیان نور

سرهنگ محمود بداغی از اعزام بیش از ۱۱۰۰ دانش آموز دختر و پسر در قالب کاروان های راهیان نور خبر داد و گفت: صبح امروز بیش از ۳۸۰ نفر دانش آموز پسر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
امام جمعه کبودراهنگ:

ضرورت حضور همه نیروهای انقلاب در فضای مجازی/ جریان نفوذ مانع روشنگری در کشور است

حجت الاسلام نقی باقری با بیان اینکه با توجه به شرایط حساس و مهم فضای مجازی حضور همه نیروهای انقلاب در این فضا ضروری است، گفت: فضای مجازی هم اکنون جولانگاه جریان های نفوذ دشمنان شده و مقابله با آن وظیفه همه ماست.

اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده استان همدان به نقل از منابع غیر رسمی

پایگاه خبری تحلیلی عصر همدان اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده شهرستان های استان همدان را به نقل از منابع غیر رسمی انتشار می دهد.
در خطبه‌های این هفته استان همدان مطرح شد؛

معامله قرن و مذاکره با آمریکا محکوم است/هدف حمله به شورای نگهبان، تفرقه بین مردم

امامان جمعه استان همدان در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت دهه فجر، طرح معامله قرن آمریکایی ها و صهیونیست ها را محکوم کردند و به مصاحبه ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با یک رسانه غربی در خصوص مذاکره با آمریکا واکنش نشان دادند.

راهپیمایی مردم استان همدان در حمایت از صلابت و شجاعت سپاه

همزمان با سراسر کشور مردم همیشه در صحنه و حماسه‌ساز استان همدان در حمایت از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه در شکستن هیمنه پوشالی آمریکا راهپیمایی کردند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان:

پاسخ قاطعانه و دشمن شکن سپاه پاسداران مرحم دل ملت ایران بود

حجت الاسلام محمد هادی نظیری با بیان اینکه پاسخ قاطعانه و دشمن شکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دربامداد امشب مرحم دردی بردل ملت عزادار ایران اسلامی بود، گفت: این حرکات تا ریشه کن شدن آمریکای جنایت کار در منطقه ادامه خواهد داشت.

خروش مردم کبودرآاهنگ در تجلیل از حرکت سپاه + عکس و فیلم

مردم ولایی شهرستان کبودراهنگ با اجتماع عظیم خود  از حرکت انقلابی سپاه پاسداران در حمله بامداد امروز تجلیل و قدردانی کردند.
در نماز جمعه این هفته استان همدان مطرح شد؛

انتقام خون سردار سلیمانی را خواهیم گرفت

خطبای نماز جمعه عبادی – سیاسی این هفته استان همدان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اقدام خبیثانه و ذلیلانه آمریکا را محکوم کردند و انتقام خون سردار جبهه مقاومت را خواستار شدند.
9 دی در استان همدان؛

تجدید میثاق دارالمومنین با آرمان های انقلاب و نظام

مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین استان همدان در مراسم باشکوه حماسه نهم دی حضور یافتند و ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام و رهبر انقلاب، با شعار های «مرگ بر آمریکا » و «مرگ بر فتنه گر» از نظام جمهوری اسلامی حمایت کردند.
در نماز جمعه های استان همدان مطرح شد

۹ دی، حادثه ای ماندنی در تاریخ ایران

امامان جمعه مرکز و شهرستانهای استان همدان، در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرا رسیدن سالروز حماسه نهم دی، از این حادثه، به عنوان یکی از ماندگارترین حوادث تاریخ ایران یاد کردند.