جدول مدالی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا
ایران در پنجمین روز از بازیهای پاراآسیایی تاکنون ۹8 مدال به دست آورده است.
[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سومین روز از بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ به پنجمین روز خود رسید و ایراناکنون صاحب 39 طلا، 31 نقره و 31 برنز شده است.
,
شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت ۱۵:50):
رده |
کشور |
طلا |
نقره |
برنز |
مجموع |
۱ |
چین |
129 |
64 |
48 |
241 |
۲ |
کره جنوبی |
۴۳ |
37 |
۳۴ |
114 |
۳ |
ایران |
38 |
30 |
30 |
98 |
۴ |
ژاپن |
30 |
48 |
52 |
130 |
۵ |
ازبکستان |
۲۸ |
17 |
15 |
60 |
۶ |
اندونزی |
24 |
33 |
38 |
95 |
۷ |
تایلند |
18 |
25 |
35 |
78 |
۸ |
مالزی |
12 |
۱۸ |
۱۸ |
48 |
۹ |
هند |
۷ |
16 |
24 |
47 |
۱۰ |
هنگکنگ |
۶ |
۱۰ |
۱۹ |
۳۵ |
* اسامی مدال آوران کاروان ورزشی ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا
طلا
۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)
۲- عرفان سیفیپور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)
۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)
۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- شاهین ایزدیار (شنا)
۷- امیر جعفری (وزنه برداری)
۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)
۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)
۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)
۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)
۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)
۲۳- وحید نوری (جودو)
۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )
۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)
۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)
۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)
۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)
۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)
۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)
۳۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۶- تیم ملی والیبال نشسته مردان
37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)
39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
نقره
۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)
۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)
۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)
۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)
۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)
۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)
۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۲۶- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
۲۷- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۸- نقره تیمی جودوی نابینایان و کمبینایان
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا/ ۴۰۰ متر آزاد)
30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)
31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
برنز
۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)
۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)
۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- میثم بنیطباء (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)
۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان
۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)
۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)
۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)
۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)
۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۹- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
30- ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت ۱۵:50):
رده |
کشور |
طلا |
نقره |
برنز |
مجموع |
۱ |
چین |
129 |
64 |
48 |
241 |
۲ |
کره جنوبی |
۴۳ |
37 |
۳۴ |
114 |
۳ |
ایران |
38 |
30 |
30 |
98 |
۴ |
ژاپن |
30 |
48 |
52 |
130 |
۵ |
ازبکستان |
۲۸ |
17 |
15 |
60 |
۶ |
اندونزی |
24 |
33 |
38 |
95 |
۷ |
تایلند |
18 |
25 |
35 |
78 |
۸ |
مالزی |
12 |
۱۸ |
۱۸ |
48 |
۹ |
هند |
۷ |
16 |
24 |
47 |
۱۰ |
هنگکنگ |
۶ |
۱۰ |
۱۹ |
۳۵ |
* اسامی مدال آوران کاروان ورزشی ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا
طلا
۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)
۲- عرفان سیفیپور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)
۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)
۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- شاهین ایزدیار (شنا)
۷- امیر جعفری (وزنه برداری)
۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)
۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)
۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)
۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)
۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)
۲۳- وحید نوری (جودو)
۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )
۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)
۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)
۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)
۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)
۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)
۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)
۳۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۶- تیم ملی والیبال نشسته مردان
37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)
39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
نقره
۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)
۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)
۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)
۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)
۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)
۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)
۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۲۶- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
۲۷- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۸- نقره تیمی جودوی نابینایان و کمبینایان
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا/ ۴۰۰ متر آزاد)
30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)
31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
برنز
۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)
۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)
۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- میثم بنیطباء (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)
۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان
۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)
۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)
۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)
۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)
۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۹- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
30- ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت ۱۵:50):
رده |
کشور |
طلا |
نقره |
برنز |
مجموع |
۱ |
چین |
129 |
64 |
48 |
241 |
۲ |
کره جنوبی |
۴۳ |
37 |
۳۴ |
114 |
۳ |
ایران |
38 |
30 |
30 |
98 |
۴ |
ژاپن |
30 |
48 |
52 |
130 |
۵ |
ازبکستان |
۲۸ |
17 |
15 |
60 |
۶ |
اندونزی |
24 |
33 |
38 |
95 |
۷ |
تایلند |
18 |
25 |
35 |
78 |
۸ |
مالزی |
12 |
۱۸ |
۱۸ |
48 |
۹ |
هند |
۷ |
16 |
24 |
47 |
۱۰ |
هنگکنگ |
۶ |
۱۰ |
۱۹ |
۳۵ |
* اسامی مدال آوران کاروان ورزشی ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا
طلا
۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)
۲- عرفان سیفیپور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)
۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)
۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- شاهین ایزدیار (شنا)
۷- امیر جعفری (وزنه برداری)
۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)
۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)
۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)
۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)
۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)
۲۳- وحید نوری (جودو)
۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )
۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)
۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)
۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)
۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)
۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)
۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)
۳۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۶- تیم ملی والیبال نشسته مردان
37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)
39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
نقره
۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)
۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)
۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)
۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)
۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)
۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)
۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۲۶- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
۲۷- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۸- نقره تیمی جودوی نابینایان و کمبینایان
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا/ ۴۰۰ متر آزاد)
30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)
31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
برنز
۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)
۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)
۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- میثم بنیطباء (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)
۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کمبینایان)
۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان
۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)
۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)
۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)
۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)
۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۹- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
30- ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت ۱۵:50):
,
,
رده |
کشور |
طلا |
نقره |
برنز |
مجموع |
۱ |
چین |
129 |
64 |
48 |
241 |
۲ |
کره جنوبی |
۴۳ |
37 |
۳۴ |
114 |
۳ |
ایران |
38 |
30 |
30 |
98 |
۴ |
ژاپن |
30 |
48 |
52 |
130 |
۵ |
ازبکستان |
۲۸ |
17 |
15 |
60 |
۶ |
اندونزی |
24 |
33 |
38 |
95 |
۷ |
تایلند |
18 |
25 |
35 |
78 |
۸ |
مالزی |
12 |
۱۸ |
۱۸ |
48 |
۹ |
هند |
۷ |
16 |
24 |
47 |
۱۰ |
هنگکنگ |
۶ |
۱۰ |
۱۹ |
۳۵ |
,
رده |
کشور |
طلا |
نقره |
برنز |
مجموع |
,
رده |
کشور |
طلا |
نقره |
برنز |
مجموع |
,
رده | ,
کشور | ,
طلا | ,
نقره | ,
برنز | ,
مجموع | ,
۱ |
چین |
129 |
64 |
48 |
241 |
۲ |
کره جنوبی |
۴۳ |
37 |
۳۴ |
114 |
۳ |
ایران |
38 |
30 |
30 |
98 |
۴ |
ژاپن |
30 |
48 |
52 |
130 |
۵ |
ازبکستان |
۲۸ |
17 |
15 |
60 |
۶ |
اندونزی |
24 |
33 |
38 |
95 |
۷ |
تایلند |
18 |
25 |
35 |
78 |
۸ |
مالزی |
12 |
۱۸ |
۱۸ |
48 |
۹ |
هند |
۷ |
16 |
24 |
47 |
۱۰ |
هنگکنگ |
۶ |
۱۰ |
۱۹ |
۳۵ |
,
۱ |
چین |
129 |
64 |
48 |
241 |
,
۱ | ,
چین | ,
129 | ,
64 | ,
48 | ,
241 | ,
۲ |
کره جنوبی |
۴۳ |
37 |
۳۴ |
114 |
,
۲ | ,
کره جنوبی | ,
۴۳ | ,
37 | ,
۳۴ | ,
114 | ,
۳ |
ایران |
38 |
30 |
30 |
98 |
,
۳ | ,
ایران | ,
38 | ,
30 | ,
30 | ,
98 | ,
۴ |
ژاپن |
30 |
48 |
52 |
130 |
,
۴ | ,
ژاپن | ,
30 | ,
48 | ,
52 | ,
130 | ,
۵ |
ازبکستان |
۲۸ |
17 |
15 |
60 |
,
۵ | ,
ازبکستان | ,
۲۸ | ,
17 | ,
15 | ,
60 | ,
۶ |
اندونزی |
24 |
33 |
38 |
95 |
,
۶ | ,
اندونزی | ,
24 | ,
33 | ,
38 | ,
95 | ,
۷ |
تایلند |
18 |
25 |
35 |
78 |
,
۷ | ,
تایلند | ,
18 | ,
25 | ,
35 | ,
78 | ,
۸ |
مالزی |
12 |
۱۸ |
۱۸ |
48 |
,
۸ | ,
مالزی | ,
12 | ,
۱۸ | ,
۱۸ | ,
48 | ,
۹ |
هند |
۷ |
16 |
24 |
47 |
,
۹ | ,
هند | ,
۷ | ,
16 | ,
24 | ,
47 | ,
۱۰ |
هنگکنگ |
۶ |
۱۰ |
۱۹ |
۳۵ |
,
۱۰ | ,
هنگکنگ | ,
۶ | ,
۱۰ | ,
۱۹ | ,
۳۵ | ,
,
* اسامی مدال آوران کاروان ورزشی ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا
,
طلا
,
۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)
,
۲- عرفان سیفیپور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)
,
۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)
,
۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۶- شاهین ایزدیار (شنا)
,
۷- امیر جعفری (وزنه برداری)
,
۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)
,
۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
,
۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)
,
۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)
,
۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)
,
۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
,
۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
,
۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کمبینایان)
,
۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)
,
۲۳- وحید نوری (جودو)
,
۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )
,
۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)
,
۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)
,
۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)
,
۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)
,
۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)
,
۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)
,
۳۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۳۶- تیم ملی والیبال نشسته مردان
,
37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)
,
39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
نقره
,
۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)
,
۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
,
۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
,
۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
,
۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
,
۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)
,
۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
,
۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)
,
۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)
,
۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
,
۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
,
۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کمبینایان)
,
۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)
,
۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)
,
۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
,
۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)
,
۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
,
۲۶- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
,
۲۷- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۲۸- نقره تیمی جودوی نابینایان و کمبینایان
,
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا/ ۴۰۰ متر آزاد)
,
30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)
,
31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
برنز
,
۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)
,
۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
,
۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)
,
۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۶- میثم بنیطباء (جودوی نابینایان و کمبینایان)
,
۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کمبینایان)
,
۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
,
۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
,
۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
,
۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
,
۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)
,
۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کمبینایان)
,
۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
,
۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
,
۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
,
۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کمبینایان)
,
۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان
,
۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)
,
۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)
,
۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
,
۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)
,
۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)
,
۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
,
۲۹- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
,
30- ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
,
31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
,
منبع: ایسنا
]
به اشتراک گذاری این مطلب!
ارسال دیدگاه