فیلمهای «23 نفر» و «منطقه پرواز ممنوع» در اختتامیه سیودومین جشنواره بینالمللی خوش درخشیدند و به ترتیب عناوین "پروانه زرین بهترین فیلم بخش سینمای ایران" و "پرمخاطبترین فیلم جشنواره" را از آن خود کردند.[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ آیین اختتامیه سیودومین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان، شامگاه گذشته در اصفهان برگزار شد.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, صاحب نیوز,این آیین با حضور وزیر ارشاد، معاون رئیس جمهور در امور زنان، استاندار و هنرمندان کشو برپا شد.
,هیئت داوران جشنواره زرین بهترین فیلم بخش سینمای ایران را به فیلم "23 نفر" اهدا کردند و فیلم "منطقه پرواز ممنوع" جایزه ویژه دبیر جشنواره در بخش رونق اکران و ترغیب مخاطبان را دریافت کرد.
,فهرست دیگر برگزیدگان سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان به شرح زیر است:
,,
جوایز بخش وبسری
,-دیپلم افتخار کسبوکار:
,اوزیا و هیولا
,,
-دیپلم افتخار نوآوری هنری:
,کلهشکم، شکمکله
,,
جایزه مرکز توسعه سینمای کودک
,-دیپلم افتخار:
,امیرحسین قهرایی برای فیلم بازیوو
,,
-جایزه ویژه زاون
,جادوگر کوچک
,,
جوایز داوران کودک و نوجوان
,-پروانه زرین بهترین فیلم کودک:
,حمیدرضا قطبی برای قطار آن شب
,,
-پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان:
,بابک نقیزاده برای فیلم اقیانوس پشت پنجره
,,
مسابقه سینمای بینالملل
,-جایزه ویژه یونیسف
,اقیانوس پشت پنجره
,,
دیپلم افتخار جایزه ویژه:
,هکر
,,
جوایز بخش پویانمایی بینالملل
,-پروانه زرین بهترین فیلم بلند:
,جیکوب، میمی و سگهای سخنگو
,,
-پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه:
,ابری
,,
-دیپلم افتخار بهترین پویانمایی:
,لوئیز و لوکا- مأموریت به ماه
,,
فیلمهای کوتاه و داستانی بینالملل
,-پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه:
,پسر دریا
,,
-دیپلم افتخار جایزه ویژه:
,هکر
,,
-بهترین فیلمنامه:
,جادوگر کوچک
,,
-بهترین کارگردانی:
,مهدی جعفری برای 23 نفر
,,
-بهترین فیلم:
,بیله
,,
-پروانه زرین جایزه ویژه:
,چاسکی
,,
-دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه:
,پسر دریا و سرخابی
,,
پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه:
,پسر دریا
,,
جایزه شهید بهنام محمدی
,مهدی جعفری برای 23 نفر
,,
بخش پویانمایی کوتاه
,-پروانه زرین بهترین فیلم:
,رز رزی کاکل زری
,,
-دیپلم افتخار بهترین فیلم:
,این سو آن سو
,,
فیلمهای بلند داستانی
,-دیپلم افتخار بهترین کارگردانی:
,مژگان بیات برای فرزند زمین
,,
-دیپلم افتخار بهترین فیلم:
,محمد نجیبی برای فرزند زمین
,,
بخش داستانی بلند
,-دیپلم افتخار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی:
,فرزند زمین
,,
بخش سینمای ایران
,-بهترین پویانمایی:
,مصطفی مزرعتی برای بنیامین
,,
-دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه:
,مهدی سلمان خورشیدی برای بازیوو
,,
-پروانه زرین بهترین فیلمنامه:
,مهدی جعفری برای 23 نفر
,,
-دیپلم افتخار بهترین بازیگری:
,آیلین رشیدیان برای قطار آن شب
,راستین عزیزپور برای تورنا 2
,محمد آزادی برای اقیانوس پشت پنجره
,,
-پروانه زرین بهترین بازیگری:
,علیرضا اکبری برای منطقه پرواز ممنوع
,,
-پروانه زرین بهترین کارگردانی:
,بازیوو
,,
-پروانه زرین بهترین فیلم:
,23 نفر
,-جایزه ویژه هیئت داوران:
,قطار آن شب
,,
جایزه ویژه دبیر جشنواره
,-بخش کسبوکار:
,امیرحسین قهرایی برای بازیوو
,,
-بخش نوآوری:
,حمیدرضا قطبی برای قطار آن شب
,,
-بخش رونق اکران و ترغیب مخاطبان:
,حامد با مروتنژاد برای منطقه پرواز ممنوع
,,
انتهای پیام/
]
ارسال دیدگاه