در مرحله‌ای از پیشرفت و اقتداریم که لرزه بر اندام استکبار افتاده

فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: در سایه هماهنگی و هم افزایی نیروهای ارتش و سپاه به مرحله‌ای از پیشرفت و اقتدار رسیده‌ایم که لرزه بر اندام استکبار جهانی افتاده است.


اولین ناوشکن نیروی دریایی سپاه تا پایان سال عملیاتی می‌شود

اولین ناوشکن نیروی دریایی سپاه با نام شهید صیاد شیرازی تا پایان سال جاری به یگان رزم این نیرو الحاق خواهد شد.


دیپلماسی دفاعی را در بالاترین سطح پیش می‌بریم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: توجه به دیپلماسی دفاعی و برقراری روابط بین‌الملل از وظایف ماست که در بالاترین سطح آن را پیش می‌بریم.


طرح ازدواج آسان در سراسر کشور به همت سپاه و بسیج در حال اجراست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اقدامات سپاه و بسیج در حوزه تسهیل ازدواج جوانان، گفت: این توصیه و تدبیر رهبر معظم انقلاب است و سپاه و بسیج در تبعیت از ایشان طرح ازدواج آسان را تدارک دیده‌اند که …


بدون ساخت ایران قوی دشمن همیشه به ما طمع خواهد داشت/ حماسه طوفان الاقصی هیمنه پوشالی اسراییل را فرو ریخت

معاون هماهنگ‌کننده ارتش ایران گفت: عملیات طوفان الاقصی افسانه شکست‌ناپذیری و اقتدار و هیمنه پوشالی که اسراییل به مدد رسانه‌ها برای خود ساخته و پرداخته بود را فرو ریخت.


بسیج عظیم‌ترین نیروی دفاعی پایان‌ناپذیر عالم است

فرماند کل سپاه گفت: بسیج عظیم‌ترین نیروی دفاعی پایان‌ناپذیر عالم است؛ همه نیروهای مسلح جهان محدود هستند.


ایران به صادرکننده تجهیزات نظامی تبدیل شده است/ امروز افکار عمومی جهان حامی فلسطین هستند

معاون‌ هماهنگ‌کننده ارتش گفت: امروز توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف به‌ویژه تجهیزات نظامی رشد و توسعه یافته و به یک خودکفایی رسیده‌ایم به‌طوری که صادرکننده انواع تجهیزات نظامی شدیم.


طوفان الاقصی ناکارآمدی فناوری‌های رژیم صهیونسیتی را آشکار کرد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش، گفت: در عملیات «طوفان الاقصی» ناکارآمدی فناوری های رژیم صهیونسیتی در ابعاد مختلف آشکار شد و این‌ها نیز نشان از فرسایش ارتش رژیم غاصب است.


فرار، سرنوشت آینده آمریکایی‌ها در سوریه و عراق خواهد بود

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در تحلیل تحولات منطقه گفت: فرار از افغانستان، سرنوشت آینده آمریکایی‌ها یعنی فرار از سوریه و عراق خواهد بود.


تجهیزات دفاعی بومی عامل کم‌اثر شدن تهدیدات دشمن است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: سامانه‌ها و تجهیزات نیروی پدافند هوایی نه‌تنها برای مقابله با تهدیدات هوایی دشمن بلکه برای کم‌اثر کردن این تهدیدات طراحی و ساخته می‌شوند.