برای کسب رای مردم را فریب نمی دهم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: وعده‌های بی پشتوانه نمی‌دهم، چون برای مردم احترام قائل هستم و ممکن نیست برای کسب رای و یا خوشایند صاحبان قدرت و ثروت مردم را فریب دهم.


دقت کنیم که در نقشه دشمن حرکت نکنیم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در وهله اول دقت کنیم که در نقشه دشمن حرکت نکنیم؛ حتما دشمنان آرامش و آسایش را برای ملت ما نمی‌خواهند.


دولت الکترونیک امروز مشکل‌گشاست

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت الکترونیک امروز مشکل‌گشاست اما توجه کنیم که نه دولت الکترونیک ظاهری و صوری که کامیپوتر جلویمان باشد و دفترهای خدمات الکترونیک داشته باشیم.


باید حساب کشی شود که پول‌ها کجا می‌رود

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید حساب کشی شود که پول ها کجا می رود گفت: اگر صحبت از انضباط مالی می کنیم و دنبال میترینگ و سامانه برخط هستیم برای این است که چند میلیارد …


۲۰ سال است که کارت زرد به مفسدان اقتصادی می‌دهم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:۲۰ سال است که کارت زرد به مفسدان اقتصادی می‌دهم و امروز با رای شما آنان را از میدان اقتصاد خارج می‌کنم.


اجازه نخواهیم داد ماجرای آبان ۹۸ دوباره اتفاق بیفتد

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد ماجرای آبان ۹۸ دوباره اتفاق بیفتد گفت: اعضای ستاد آقای پزشکیان همان افراد دولت آقای روحانی هستند که با خون بنزین را به ۳ هزار تومان رساندند.


قاضی زاده هاشمی: سهم برابر خانواده های ایرانی از انرژی/پورمحمدی:مردم در دولت دوزادهم در بورس ضرر کردند

پنجمین و آخرین مناظره انتخاباتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حال برگزاری است.


واکنش وزارت بهداشت به سخنان ظریف درباره واکسن کرونا

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اظهارات محمدجواد ظریف -مشاور یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری- درباره واردات واکسن کرونا پاسخ داد.


پنجمین و آخرین مناظره ظهر امروز برگزار می‌شود

پنجمین و آخرین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز ۵ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.


ارتقای معیشت و منزلت خواسته بحق معلمان است

آموزش و پرورش، سازمانی چند بعدی است که این موضوع مهم، لزوم توانمندی چند ساحتی هدایتگر تعلیم و تربیت را نشان می دهد.